هدر موبایل
1389/03/10 14:28:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در گفتگوهای تلفنی با روسای مجالس لبنان و فلسطین تاکید کرد:

لزوم واکنش همه‌جانبه کشورهای اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی

**رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم واکنش همه جانبه و هماهنگ کشورهای اسلامی با جنایت رژِم صهیونیستی در حمله به قایق‌های حامل کمک‌های انسانی برای مردم غزه تاکید کرد.

به گزارش خانه ملت، به دنبال تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به قایق‌های حامل کمک‌های انسانی برای مردم غزه در آب‌های بین المللی که منجر به شهادت و زخمی شدن چند تن از سرنشینان این قایق‌ها گردید، "علی لاریجانی" در گفت و ‌گوهای تلفنی جداگانه با روسای مجالس لبنان و فلسطین آخرین تحولات منطقه‌ای را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

لاریجانی در گفت و گوهای تلفنی، این حادثه را جنایت بزرگ رژیم صهیونیستی خواند که ماهیت ضدانسانی این رژیم بر افکار عمومی جهان آشکار ساخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین بر لزوم واکنش همه جانبه و هماهنگ کشورهای اسلامی در این زمینه تاکید کرد.

"نبیه بری" رئیس مجلس لبنان نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن قدردانی از واکنش به موقع مجلس شورای اسلامی در این مورد گفت: صهیونیست‌ها بار دیگر جنایتی بزرگ مرتکب شدند و با حمله به کشتی حامل کمک‌های انسانی، عدم پایبندی خود را به موازین بین المللی و انسانی نشان دادند.

"سلیم زعنون" رئیس مجلس ملی فلسطین نیز در گفت و گوی خود با لاریجانی، این حادثه را یک رسوایی بزرگ برای اشغالگران قدس خواند و افزود: امروز جهان اسلام باید در مقابل این واقعه هولناک از خود واکنش نشان دهند.

وی از رئیس مجلس شورای اسلامی برای ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و واکنش به موقع در این زمینه قدردانی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet