هدر موبایل
1389/03/10 15:09:00
سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس:

مواضع اخیر روسها دیپلماسی آنها را به حراج گذاشت

**"جهانبخش محبی نیا" عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به همذاهی روسیه با غرب در تهیه پیش نویس قطعنامه علیه ایران تصریح کرد: روسه با مواضع اخیر خود در قبال تهران دیپلماسی خود را به حراج گذاشتند.

نماینده میاندوآب که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت افزود:مقامات مسکو با حرکت جدیدشان به ملتهای دنیا اثبات کردند که در روابط خود باایران قابل اعتماد نیستند.

وی اظهار داشت: چنانچه روسها مواضع منفعت طلبانه خود را در عرصه بین المللی اصلاح نکنند روز به روز در میان کشورهای مستقل و ضد استعماری جایگاه خود را از دست خواهد داد.

عضو هیات رئیسه خاطر نشان کرد: روسها جدای از این بحث ثابت کردند:که از تحولات و دگرگونی های جهانی هم تحلیل و مطالعه درستی ندارند.

وی ادامه داد: در شرایطی که امریکا تلاش دارد تا مسکو را در عرصه بین المللی به حاشیه براند مقامات روسی با مواضع اخیر خود در واقع درهای زندانی را گشوده اند که قرار است خودشان در آنجا محبوس شوند.

محبی نیا در خصوص برخورد دستگاه دیپلماسی با این مسئله گفت: مسئولان دستگاه دیپلماسی باید با دقت نظر و توجه به اظهار نظر های کارشناسی که در داخل از سر دلسوزی مطرح می شود یک بازبینی اساسی در مواضع خود با روسها را دنبال کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet