خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/10 16:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی راد مطرح کرد:

لزوم تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان های بین المللی به خصوص سازمان کنفرانس اسلامی خواست ضمن محکومیت شدید حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی غزه، کمیته تحریم خود را فعال و تمامی کالاهای این رژیم را تحریم کند.

محمد کرمی راد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه به ساکنان غزه، اظهار داشت: با تکرار یکی دیگر از جنایت های رژیم سفاک صهیونیستی، برخورد و سیاست های دوگانه آمریکا در بحث حقوق بشر بر جامعه جهانی ثابت و بار دیگر رسوایی آمریکا و حامیان رژیم صهیونیستی نمایان شد.

وی با بیان اینکه در پی حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه واجب است جهانیان واکنش سریع نشان دهند از سازمان های بین المللی به خصوص سازمان کنفرانس اسلامی خواست ضمن محکومیت شدید این اقدام وحشیانه، کمیته تحریم خود در این نهاد را فعال و تمامی کالاهای این رژیم را تحریم کند چرا که ظرفیت و پتانسیل انجام این کار در بین امت مسلمان وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد مسلمانان با شکایت به سازمان های بین المللی انزجار خود را از رژیم صهیونیستی نشان دهند. هر چند که سازمان ملل متحد با حق وتوی آمریکا خاصیت خود را از دست داده و نمی توان امیدی به پیگیری این امر از سوی این نهاد بین المللی داشت.

نماینده کرمانشاه گفت: رسانه های دنیا و صاحبان مطبوعات فعال باید این جنایت رژیم صهیونیستی را به صورت گسترده پوشش دهند و محکوم کنند و فریاد اعتراض جهانیان به این اقدام را به گوش همگان برسانند.

وی با بیان اینکه همه ملت های جهان پی به ماهیت ددمنشانه رژیم صهیونیستی برده اند، تصریح کرد: بعضی سردمداران کشورها مانند مصر به لحاظ ترس و واهمه ای که از رژیم صهیونیستی دارند در تحریم و محدود کردن فلسطین به ویژه ساکنان بی دفاع غزه نقش آفرینی فعالی داشته اند که باید دست از این اقدام خود بردارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: ارسال کمک های انسان دوستانه به فلسطین و ساکنان غزه بیشتر از گذشته ضرورت دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به محاصره کنسولگری رژیم صهیونیستی در کشور ترکیه از سوی مردم این کشور و اعتراض گسترده آنان به این اقدام، گفت: این اعتراضات و فریادها باید بیشتر و خروشان تر شود و این موج ایستادگی و مقاومت بیش از گذشته نمایان تر گردد.

کرمی راد تصریح کرد: دنیا نباید نسبت به این اتفاق بی تفاوت باشد و مسلمان، غیر مسلمان و آزادی خواهان و آنان که قائل به حقوق بشر هستند باید نسبت به این نقض حقوق بشر از سوی رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهند.

وی گفت: این اقدام اسرائیل و حمایت های اوباما از این رژیم خلاف ادعاهای او در قبال حقوق بشر و صلح جهانی قبل از پیروزی در انتخابات آمریکا بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به خبر یک هفته نامه انگلیسی مبنی بر ورود سه زیر دریایی رژیم صهیونیستی مجهز به سلاح هسته ای به خلیج فارس گفت: بعید می دانم این خبر درست باشد اما در صورت صحت آن اسرائیل بداند گور خود را در منطقه کنده است و نمی تواند از دست نیروهای مستقر ارتش و سپاه در منطقه جان سالم به در ببرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet