هدر موبایل
1389/03/10 17:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس فراکسیون حمایت از انتفاضه:

کشورهای آزادی‌خواه نسبت به تحریم رژیم صهیونیستی اقدام عاجل کنند

**کرمی راد گفت: افکار عمومی دنیا برای محکومیت بیش از بیش رژیم صهیونیستی محیا است و سازمان کنفرانس اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه و حق‌طلب نسبت به تحریم واقعی رژیم صهیونیستی اقدام عاجل کنند.

محمد کرمی‌راد نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت در گفتگو با فارس، اظهار داشت: با نقض حقوق بشر آشکار از سوی رژیم تروریست اسرائیل بار دیگر شاهد جنایت آشکار این رژیم ددمنش صهیونیستی بودیم که در مقابل این اتفاق بار دیگر مجامع بین‌المللی به اغما رفتند.

وی اضافه کرد: به نظر می‌رسد افکار عمومی دنیا برای محکومیت بیش از بیش رژیم صهیونیستی محیا است و جا دارد سازمان کنفرانس اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه و حق‌طلب نسبت به تحریم واقعی رژیم صهیونیستی اقدام عاجل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی باید فعالانه در کمیته‌ای که در سازمان کنفرانس اسلامی برای تحریم رژیم صهونیستی تشکیل شده، تلاش کند تا حداقل اقدام عملی در رابطه با مقابله رژیم صهیونیستی اجرا شود.

کرمی‌راد با محکوم کردن این اقدام رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: انزجار مردم استان کرمانشاه از حرکت ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی را اعلام می‌دارم و در این حال از ایالات متحده به عنوان تنها حامی رژیم صهیونیستی می خواهم که به حداقل تعهدات در مورد مردم مظلوم جهان پایبند باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیته دفاع از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: افکار عمومی دنیا با بسیج امکانات خود بر علیه رژیم صهیونیستی اقدام خواهد کرد اما برخی از کشورهای اسلامی مانند مصر و عربستان با عدم حمایت از رژیم اشغال گر این ننگ ابدی را از خود دور کنند.

کرمی‌راد به فرافکنی رژیم صهیونیستی برای توجیه اقدام جنایت‌کارانه خود اشاره کرد و ادامه داد: رژیم اسرائیل با شانتاژ و جنگ روانی درصدد توجیه جنایات خود در مقابل جامعه بشری است که این اقدام باید یا هوشیاری ملت های آزاذه خنثی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet