خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/03/10 17:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملک محمدی خبر داد:

اعلام آمادگی تعدادی از نمایندگان مجلس برای اعزام به فلسطین اشغالی

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی از اعلام آمادگی تعدادی از نمایندگان مجلس برای اعزام به فلسطین اشغالی خبر داد.

حجت‌الاسلام حسن ملک محمدی نماینده مردم دامغان در خانه ملت در گفت‌وگو با فارس با اشاره حمله وحشیانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به کاروان کمک به غزه، اظهار داشت: رژیم ددمنش و جنایتکار صهیونیستی با این عمل زشت و ناپسند در حقیقت برگه سیاه دیگری به در تاریخ ننگین خودافزود.

وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی با این عمل وقیحانه ثابت کرد که پایبند به هیچ اصول و ارزش انسانی و حقوق بشری نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: این کاروان که گروه خدمت و انسان دوستی محسوب می‌شد، برای شکستن محاصره غزه از چندین کشور اسلامی حرکت کردند و متاسفانه مورد تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

ملک محمدی با اشاره به نشست امروز برخی نمایندگان مجلس گفت: با توجه به این حرکات رژیم صهیونیستی تعدادی از نمایندگان مجلس برای حضور در کنار مردم مظلوم اعلام آمادگی کردند تا با اعزام به غزه، در کنار آنها تا پای جان از مظلومان فلسطین دفاع و حمایت کنند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی انصافا پایه خونریزی و قانون شکنی و عدم رعایت حقوق بین‌المللی را پی‌ریزی کرده و موجب ایجاد جبهه تروریسم دولتی در جهان شده است.

نماینده مردم دامغان خاطرنشان کرد: اظهار نظر سران رژیم اشغال‌گر در حمله به کشتی صلح، غیرقابل توجیه است؛ چرا که این رژیم با استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات نظامی و امنیتی به راحتی می‌تواند فرق بین کشتی حامل غذا با اسلحه را تشخیص دهد.

ملک محمدی افزود: رژیم صهیونیستی به دلیل رفتارددمنشانه خود در معرض انزجار افکار عمومی قرار دارد که اینگونه حرکات در نهایت موجب تقویت وحدت اسلامی و رسوایی پیشتر برای رژیم صهیونیستی می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: در حقیقت شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل آغاز شده است و با همت امت واحده اسلامی در آینده نزدیک این امر محقق خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet