شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/10 17:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری:

امروز جریان مقاومت توسعه بیشتری در بین ملت‌ها پیدا کرده‌است

**نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره جنایات امروز صهیونیست‌ها گفت: امروز جریان مقاومت توسعه بیشتری در بین ملت‌ها پیدا کرده و یک آگاهی عمومی در جهان علیه قدرت طلبی‌های غربی‌ها شکل گرفته است.

پرویز سروری در گفتگو با فارس، با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک‌های مردمی به غزه، گفت: این عادت رژیم اشغالگر اسرائیل است که همیشه برای خود یک دشمن خیالی بسازد و از این طریق بتواند جنایت‌های خود را توجیح کرده و یک سرپوش منطقی روی آن بگذارد.

وی گفت: اسرائیل به کشتی‌ بی‌دفاع حامل کمک‌های مردمی به ساکنان غزه که مورد تجاوز قرار گرفته‌اند و سال‌ها در سختی بوده و با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند حمله کرده و سعی دارد این اقدام را در چارچوب دفاع از خود جلوه دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا برای مرگ یک سگ سینه چاک می‌کنند، اظهار داشت: باید دید عکس العمل آنها نسبت به حمله ارتش کاملا مسلحانه اسرائیل که به این مردم بی دفاع حمله کرده و آنها را به خاک و خون کشیده‌اند، چگونه خواهد بود.

وی با طرح این سوال که اگر کسی از سرنشینان آن کشتی بر فرض محال به اسرائیل حمله کرده است چه خسارتی به آنها وارد شده و چند گلوله به هلی‌کوپتر آنها اصابت کرده است، تاکید کرد: اگر این فرض محال را هم بپذیریم، در برابر شلیکی که هیچ خسارتی نداشته است، آیا جواب آن آتش‌های فراوان رژیم صهیونیستی از همه طرف به این مردم بی دفاع بوده است؟

سروری با بیان اینکه امروز همه جوامع منتظر برخورد آمریکا با این رژیم هستند، ادامه داد: غرب‌ برای نیت‌ ایران مبنی بر اینکه شاید در آینده سلاح اتمی تولید کند خسارت، تحریم و تهدید ایجاد می‌کنند در حالی که می‌دانند ایران هیچگونه انحرافی ندارد از این رو باید دید با افرادی که مردم بی‌دفاع را به خاک و خون می کشند، چه رفتاری خواهند کرد؟

وی با اشاره به اینکه یک دادگاه وسیع جهانی شکل گرفته و آمریکا را در امتحانی بزرگ قرار داده است، افزود: باید دید آمریکا چه عکس‌العملی از خود نشان می‌دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از قبل می‌توان قضاوت کرد که آمریکا چه رفتاری از خود نشان خواهد داد، گفت: قدرت‌های استکباری مانند همیشه در سازمان ملل از حق وتو استفاده کرده و جریان را به نفع اسرائیل پیش خواهند برد.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا اعلام خواهد کرد این اقدام اسرائیل دفاع از خود بوده و حق مسلم آنهاست که از خود دفاع کنند و قایق‌های کمک به مردم غزه را محکوم خواهند کرد.

سروری با بیان اینکه اسرائیل بار دیگر مردم غزه را مورد حمله قرار خواهد داد، اظهار داشت: مستکبران مردم غزه را تروریست معرفی خواهند کرد و ناوگان آزادی را مورد شماتت و اهانت قرار خواهند داد.

وی با تاکید بر اینکه هر روز که از عمر دنیا می‌گذرد دل‌های بیشتری از این جنایتکاران آگاه می‌شود و افکار بین المللی نسبت به این روند ظلم آمیزی که آمریکا و اروپا در پیش گرفته‌ بیشتر واقف می‌شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مطبوعات امپریالیسمی غربی‌ها هم نمی‌توانند جنایت امروز اسرائیل را پنهان و کتمان کنند و امید است دست انتقام الهی در زمانی نه چندان دور از آستین ملت‌ها بیرون آید و گریبان این جنایت‌پیشگان را گرفته و آنها را به سزای عمل خود برساند.

وی در پایان با بیان تسلیت خود به بازماندگان کشته‌شدگان امروز، تأکیدکرد: امروز جریان مقاومت توسعه بیشتری در بین ملت‌ها پیدا کرده و یک آگاهی عمومی در جهان علیه قدرت طلبی‌های غربی‌ها شکل گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet