شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/10 18:13:00
سرویس سیاسی
مهدی زاده:

اسرائیلی‌ها با حمایت آمریکا به کشتی کمک‌ها بشر دوستانه حمله کردند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، معتقد است علت حمله اسرائیلی‌ها به کشتی حامل کمک‌های بشر دوستانه، حمایت‌های پشت پرده آمریکا از این رژیم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با اشاره به بیانیه ای که این کمیسیون علیه حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک های بشر دوستانه داده بود، گفت: یقیناً اسرائیلی ها جرات حمله به این ناوگان که حامل کمک های بشردوستانه بود را نداشتند و این اقدام به واسطه چراغ سبزی است که امریکا به آنها نشان داده است.

مهدی مهدی زاده تصریح کرد: با وجود اینکه اتحادیه اروپا این حرکت صهیونیست ها را محکوم کرده؛ اما آنها به جای عقب نشینی باز هم جسورانه اقدامات بعدی را نشان داده اند که این نشانه حمایت پشت پرده آمریکا ازحمله صهیونیست ها به کمک های انسان دوستانه به غزه است.

وی تاکید کرد: کشور ترکیه در مقابل این حادثه سکوت نخواهد کرد و  به راحتی از این حادثه نمی گذرد؛ زیرا ترک ها مانند فلسطین و غزه نیستند که نسبت به حمله صورت گرفته بی‌دفاع بمانند و به صهیونیست‌ها درسی خواهند داد که برای مدت ها در یاد این کشور غاصب و وحشی بماند.

مهدی زاده افزود: این جریان به طور قطعً امنیت منطقه را به هم خواهد ریخت و با توجه به شرایط دیپلماسی فعلی دولت ایران باید با حساسیت و دقت بیشتری وارد عمل شود و پارلمان ایران نیز این حادثه را محکوم می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet