آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمشیدزهی:

تببین جامع اندیشه‌هاوآرمان‌های امام وظیفه همه‌مسئولان است

سرویس سیاسی
**نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی مهمترین اهداف متعالی حضرت امام خمینی (ره) در بعد داخلی را آزادی، استقلال و استقرار جمهوری اسلامی و در بعد خارجی مبارزه با استکبار و حمایت از مظلومین ذکر کرد.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 09:59

"عبدالعزیز جمشیدزهی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: حضرت امام خمینی (ره) پیش از انقلاب به دلیل شرایط خفقان داخلی و استبداد شدید، شعار و محور فعالیت‌های مبارزاتی خود را در راستای آزادی، استقلال و تلاش برای استقرار جمهوری اسلامی قرار دادند.

وی با اشاره به قیام 15 خرداد در سال 1342 اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) دراین سال خواستار لغو قانون کاپیتالاسیون شد و در آرمان استقلال خواهی برای کشورش را را علنی اعلام کرد.

جمشیدزهی یادآور شد: توجه به آزادی بیان و اندیشه در جامعه استبدادزده و ستمشاهی آن دوران نیز از دیگر آرمان‌هایی بود که حضرت امام خمینی (ره) در آن زمان در راستای تحقق آنها گام برداشتند.

وی افزود: این آرمان‌ها در اندیشه‌های امام خمینی (ره) تصویر شد و سپس در جریان مبارزات ایشان به متن جامعه منتقل گردید.

نماینده مردم سراوان استقرار نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی را از دیگر اهداف بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی عنوان کرد که در 22 بهمن 1357 به آن جامه عمل پوشانده شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما مسئولان نظام و کشور موظف و مکلفیم که در راستای تبیین جامع و کامل اندیشه‌ها و آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) تلاش کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000