انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/11 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

عواقب بدی در انتظار رژیم صهیونیستی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی حامل کمک برای مردم فلسطین در غزه گفت: عواقب بدی در انتظار رژیم صهیونیستی است.

کاروان آزادی متشکل از 9 کشتی حامل 10 هزار تن کمک غذایی و پزشکی برای مردم تحت محاصره غزه که قرار بود وارد آب‌های این منطقه شود، بامداد دوشنبه از سوی نیروی دریایی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفت.

این کاروان دریایی شامل 9 کشتی از ترکیه، یونان و کشورهای دیگر حامل صدها نفر از جمله شماری از نمایندگان پارلمان اروپا، دیپلمات های سابق غربی و گروهی از خبرنگاران و فعالان حقوقی است.

مهدی مهدی زاده در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم ترکیه به عنوان متولی این کار و مردم مسلمان و غیرمسلمان جهان به موقع به این اقدام اسراییل غاصب عکس العمل نشان خواهند داد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: امیدواریم به اسراییل درسی داده شود که دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نشود.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی می دانست این کاروان، امدادرسانی بین المللی بوده و مقصد آن غزه می باشد، اضافه کرد: با این وجود جسارت کرده و دست به این اقدام وحشیانه زد.

وی با اشاره به بیش از 20 کشته ناشی از حمله رژیم اشغالگر قدس به کشتی های حامل کمک های بشردوشتانه اظهار داشت: بازداشت عده ای از افرادی که در کشتی بودند، نیز اقدامی فاجعه آمیز دیگری است که اسراییل مرتکب آن شده است.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی خود به تنهایی جرات چنین کاری را نداشت، اظهار داشت: اسراییل از طرف قدرت های بزرگی همچون آمریکا حمایت شده و چراغ سبز آنها دلیل این اقدام او بوده است.

مهدی زاده ضمن محکوم کردن حمله اسراییل به کاروان آزادی ادامه داد: از حقوق مردم غزه با تمام توان دفاع خواهیم کرد و نه تنها حمایت از مردم غزه بلکه تمام مظلومان جهان وظیفه دینی و اسلامی ما است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet