شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 11:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی‌بیغش خبر داد:

پیگیری اعزام هیات پارلمانی ایران برای پیوستن به کاروان آزادی

**عضو دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین از اعلام آمادگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای پیوستن به کاروان آزادی خبر داد و گفت : اعزام چهار تن از نمایندگان منتخب برای پیوستن به کاروان کمک های انساندوستانه به غزه در دیدار امروز با علی لاریجانی پیگیری می شود.

محمود احمدی بیغش‌ در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به اعلام حمایت کشورهای مختلف از کاروان آزادی، تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که هیاتی پارلمانی از جمهوری اسلامی ایران نیز به این کاروان بپیوندد.

وی یادآور شد: عوض حیدرپور، پرویز سروری و شبیب جویجری و احمدی بیغش، چهار نماینده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آمادگی خود را برای پیوستن به کاروان آزادی اعلام کرده‌اند.

عضو کمیته حمایت از انتفاضه مردم فلسطین یادآور شد: در دوران حمله رژیم صهیونیستی به غزه نیز جمعی از نمایندگان برای اعزام به مصر و ارسال کمک به مردم مقاوم این شهر اعلام آمادگی کردند که برغم تلاش ها و پیگیری های انجام شده این هیات با کارشکنی دولت مصر روبرو شدند.

احمدی بیغش ادامه داد: اعزام این هیات پارلمانی ایران بدلیل تاخیر در صدور روادید توسط دولت مصر متوقف شد.

کاروان آزادی متشکل از 9 کشتی حامل 10 هزار تن کمک غذایی و پزشکی برای مردم تحت محاصره غزه که قرار بود وارد آب‌های غزه شود اما از سوی نیروی دریایی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفت؛ در این حمله شماری از افرادی که در این کشتی حضور داشتند به شهادت رسیدند و تعدادی نیز زخمی شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet