شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 11:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه آلیا:

رژیم صهیونیستی از قانون جنگل پیروی می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس سکوت مرگبار انگلیس و آمریکا در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی را فاجعه‌بار دانست و گفت: با این حمله ماهیت واقعی رژیم صهیونیستی و مدعیان حقوق بشر افشا شد.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در واکنش حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی که برای کمک به مردم غزه عازم این کشور بود، اظهار داشت: این ماجرا از بسیاری از قضایا پرده برداشت و ماهیت واقعی رژیم صهیونیستی و مدعیان حقوق بشر را افشا کرد.

وی افزود:‌ چند سال است که مردم غزه در محاصره‌اند و کشورها از هر گونه کمک غذایی و دارویی به این مردم منع شده‌اند.

به گفته این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عده‌ای از فعالان حقوق بشر تصمیم گرفتند که با این کاروان به مردم محاصره شده غزه کمک کنند ولی این فعالان مورد حمله قرار گرفتند که این واقعه یک فاجعه انسانی است.

نماینده مردم تهران با تأکید بر اینکه در جنگ‌ها نیز افراد بی‌طرف طبق کنوانسیون‌ها باید محافظت شوند، خاطرنشان کرد: اینکه ماموران رژیم صهیونیستی با ادعاهای خود مبنی بر اینکه در کشتی مذکور چاقو دیده‌اند و بر این اساس به این کشتی حمله کردند توجیهی وحشیانه است.

آلیا در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس سکوت مرگبار انگلیس و آمریکا را فاجعه‌بار خواند و گفت: آنها که برای مجازات عده‌ای اشک تمساح می‌ریزند الان که فعالان حقوق بشر را کشته‌اند، هیچ جوابی ندارند.

وی افزود: ما با رئیس شورای حقوق بشر و دبیرکل سازمان ملل و کمیسیون‌های حقوق بشر در این خصوص مکاتبه کرده‌ایم و تصمیم گرفته‌ایم که سازمان کنفرانس اسلامی باید از محکوم کردن زبانی این اقدامات پرهیز کند و هرچه زودتر در عمل اقدام شود.

 

* رژیم صهیونیستی از قانون جنگل پیروی می‌کند

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه هرچه زودتر باید هماهنگی‌های لازم برای کمک به مردم غزه انجام شود، گفت: باید علیه رژیم صهیونیستی که بارها بارها در این اقدامات محکوم شده، قطعنامه‌ای صادر شود.

این نماینده مجلس هشتم حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی را تأسف‌بار و لکه ننگی در تاریخ دانست و گفت‌: ظالمان و ستمگران با این اقدامات پله پله به سقوط نزدیک‌تر می‌شوند و مردم دیگر به تحریم‌ها و قطعنامه‌ها اعتنا نمی‌کنند.

آلیا با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از قانون جنگل پیروی می‌کند، ادامه داد: کشور ما با اقدامات به موقع خود درخواست داده که سازمان کنفرانس اسلامی در اسرع وقت جلسه‌ای را برگزار، تصمیماتی را اتخاذ و آنها را اجرایی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet