آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون برنامه:

در برنامه پنجم بر لزوم توجه به عدالت اجتماعی در کنار رشد اقتصادی تاکید گردیده‌است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طی دو هفته آینده برنامه پنجم توسعه در کمیسیونهای تخصصی مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت و احتمالا اوایل تیرماه به صحن علنی مجلس ارسال خواهد شد.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 11:43

جعفر قادری نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان این مطلب، نقاط قوت برنامه پنجم توسعه را برشمرد و گفت: در این برنامه بر لزوم تبیین الگوی توسعه ایرانی اسلامی و توجه به عدالت اجتماعی در کنار رشد اقتصادی تاکید گردیده است.

وی تصریح کرد:در برنامه پنجم توسعه لزوم افزایش تعامل و ارتباط با کشورهای همسایه و مسلمان منطقه،توسعه روستاها و اجرای سیاستهای کلی اصل 44 مورد توجه ویژه گردیده است.

قادری کلی بودن برنامه پنجم توسعه را از ایرادات آن برشمرد و افزود:برنامه پنجم توسعه باید در راستای اجرای سند چشم انداز 20 ساله کشور به صورت کمی نوشته شود زیر ا اگر این برنامه کمیت پذیر نبوده و اعداد و ارقام در آن مشخص نباشد قابل ارزیابی نخواهد بود.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه برنامه پنجم توسعه فی نفسه شاخص و چارچوبی است که مشخص کننده مبنا و اصول حرکت اقتصادی کشور می باشد،گفت:برنامه پنجم توسعه نمایانگر توانمندی های اقتصادی کشور در جهت دست یابی به اهداف چشم انداز 20 ساله کشورها می باشد و در واقع اهداف اصلی اقتصادی، سیاسی، اجتماعی کشور طی 5 سال آینده را مشخص می کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000