روز مجلس
1389/03/11 11:57:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات:

مجلس همه ظرفیتهای خود برای بررسی برنامه پنجم به‌کار گرفته است

**نماینده زنجان در خانه ملت بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه را در مجلس شورای اسلامی مهمترین حادثه کشور در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور دانست.

"سعداله نصیری قیداری" درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، دراین راستا خواستار به کار گرفتن همه ظرفیت ها برای تصویب هر چه بهتر لایحه برنامه پنجم توسعه گردید و یادآور شد: مجلس شورای اسلامی به نوبه خود همانطور که در همایش (بررسی برنامه پنجم توسعه) هفته پیش نیز نشان داد همه ظرفیت های خود را در این خصوص بکارگرفته است تا این برنامه به صورت کامل تدوین شود.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سپس با اشاره به فعالیت های کمیسیون متبوعش در راستای بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از تشکیل جلسات متعدد و دادن ماموریت ها به هر یک از افراد این کمیسیون خبرداد و گفت: تلاش های همه جانبه ای در مجلس و کمیسیون ها برای ارتقای کیفی لایحه برنامه پنجم توسعه آغاز شده که امیداوریم نهایتا دراین برنامه به نتایج خوبی برسد.
نصیری قیداری در این راستا با اشاره به ماموریتی که کمیسیون آموزش و تحقیقات برعهده وی گذاشته است تا بررسی لازم را بعمل آورد، خاطرنشان کرد: بنده ماموریت یافته ام در رابطه با دانشگاه های مناطق آزاد و شعب بین المللی دانشگاه های کشور مطالعه ای انجام دهم که در این زمینه فعالیت های خوبی صورت گرفته است.
وی در این زمینه از ملاقات های خود با مسوولین دانشگاه ها و برگزاری جلسات با کارشناسان این دانشگاه ها خبرداد و گفت: بنده در ادامه ماموریت های محوله در ارتباط با آموزش عالی و عمومی و اصل 44 قانون اساسی جلساتی با مسوولان این امربرگزار کرده ام که بنا است در این زمینه جمع بندی کرده و گزارشی را به کمیسیون ارائه دهم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet