روز مجلس
1389/03/11 12:14:00
سرویس سیاسی
نماینده مهاباد:

امام معتقد به قرارگرفتن مجلس در راس در راس امور بود

**نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی مهمترین دستاورد اندیشه های متعالی حضرت امام خمینی (ره) را تبلور جمهوریت و اتکا به آرای مردم در یک جامعه اسلامی دانست.

"جلال محمودزاده" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص تاثیرگذاری اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) امروز گفت: اتکا به آراء مردم و قرار دادن مجلس شورای اسلامی در بالاترین رأس هرم و امور از معنایی ژرف و عمیق برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: هر جامعه ای اگر به رای مردم توجه ویژه ای داشته باشد می تواند رشد و شکوفایی در همه ابعاد سیاسی و اقتصادی را برای کشور به همراه داشته باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: توجه امام (ره) به مجلس شورای اسلامی در جای خود بسیار مهم و حائز توجه است و باید مسئولان سایر قوا چه مجریه و قضائیه به این امر توجه کنند.

محمودزاده یکی از اندیشه ها و نظرات مهم بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را دخالت نکردن نظامیان در امور سیاسی ذکر کرد و افزود: امام (ره) همواره در سخنرانی های خود به پرهیز حضور نظامیان در امورات سیاسی کشور تاکید می کردند، لذا لازم است به این اندیشه متعالی امام (ره) توجه ویژه ای مبذول شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر امام (ره) راه را در این می دید که باید نظامیان در عرصه سیاست و اقتصاد حضور می یافتند بر این امر اشاره می فرمودند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توجه به آرمانهای امام (ره) در میزان توجه به مجلس شورای اسلامی و وظیفه نمایندگی باید مورد توجه مسئولان اجرایی قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet