KHANEH MELLAT

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 12:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین منش:

‌ حمله به ناوگان آزادی غزه رژیم صهیونیستی را یک گام به سقوط نزدیک‌تر کرد

**نماینده مردم مشهد در مجلس، با محکوم کردن اقدام رژیم صهیونستی در حمله به "ناوگان آزادی غزه"، تصریح کرد: اقدام غیر انسانی و ددمنشانه رژیم منحوس صهیونیستی، یکبار دیگر چهره کریه و نامشروع، تجاوزگرانه و تروریستی این رژیم را به نمایش گذاشت.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب، افزود: این اقدام نشان داد که رژیم خونخوار اسراییل، تداوم حیات خود را در گروه ترور، تجاوز و خشونت می‌داند.

وی افزود: اساسا رژیم‌هایی که بر اساس زور، تجاوز و دیکتاتوری شکل گرفته و پدید آمده‌اند‌، نمی‌توانند در فضای سالم ، آرام و مبتنی بر عقل، منطق و اندیشه ادامه حیات دهد. لذا در برابر هر گونه اقدامات انسانی و صلح طلبانه مقاومت می‌کنند.

به گفته نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به "ناوگان آزادی غزه"، آزمونی است برای سازمان‌های مدعی حقوق بشر، کشورهای جهان و شیوخ عرب منطقه تا کشورهای مستقل و آزادی‌خواه از سران وابسته به استکبار و صهیونیست متمایز شوند؛ چرا که در یک چنین شرایطی حتی سکوت هم خیانت است.

وی در ادامه با بیان این‌که حرکت ددمنشانه رژیم صهیونیستی، نه تنها برای این رژیم موفقیت محسوب نمی‌شود، بلکه تلاشی است مذبوحانه که این رژیم را یک گام دیگر به سقوط و منجلاب نزدیک‌تر می‌کند، توضیح داد: در واقع این حرکات، باعث آگاهی و بیداری مردم جهان و بالا بردن شور و شعور انقلابی مقاومت در منطقه می‌شود و یقینا علی‌رغم تالمات روحی در بین همه انسان‌های آ‌زاد باعث نابودی سریعتر این رژیم نامشروع خواهد شد.

این نماینده مجلس این رفتار شوم و غیر انسانی را از سوی مجلس و نمایندگان خانه ملت محکوم کرد.

آرین‌منش همچنین در ارزیابی از علت سکوت آمریکا و عدم واکنش اوباما در برابر جنایت دیروز اسراییل گفت: این جنایت به اندازه‌ای آشکار بوده و به اندازه‌ای انعکاس وسیع و گسترده‌ای داشته که صف خائنان را از صف منادیان صلح و دوستی کاملا آشکار و جدا می‌کند.

وی در عین حال تصریح کرد: لذا امکان سکوت هم برابر آمریکایی‌ها و سردمداران آن وجود ندارد. چرا که سکوت هم به معنای محکومیت و خیانت و همراهی با جنایتکاران تلقی می شود. بنابراین سکوت اوباما هم باعث می‌شود بیش از گذشته چهره او برای مردم جهان روشن شود و محبوبیت خود را در عرصه‌های بین‌المللی به صفر برساند.

نماینده مردم مشهد، در ادامه اخراج کلیه سفرای اسراییل از کشورهای آزادی‌خواه و اعزام کشتی‌های بیشتر برای کمک به مردم غزه را عامل ایجاد یک خیزش جهانی در حمایت از مردم مظلوم غزه دانست و گفت: با این اقدامات حکومت‌های وابسته شدیدا تحت فشار قرار خواهند گرفت، تا این حرکت را محکوم کرده و در مسیر مطالبات به حق مردم فلسطینی و غزه قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet