هدر موبایل
1389/03/11 12:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

پیروان راستین راه امام بر اصول و ارزش‌های اسلامی پافشاری می‌کنند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر این‌که پیروان امام خمینی(ره) باید در راه و مسیر او قرار گیرند، گفت: پیروان راستین رهبر کبیر انقلاب اسلامی کسانی هستند که با پافشاری بر روی اصول، باورهای دینی و ارزش‌های اسلامی، با هیچ احد و شخصی بر سر اصول و ارزش‌ها معامله نمی‌کنند، هر روز به تردید و شک نمی‌افتند و تحت تاثیر جنگ روانی و القائات دشمنان قرار نمی‌گیرند.

سیدعلی آقازاده، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که انقلاب اسلامی ایران براساس فرهنگ اسلامی و دینی شکل گرفته است، گفت: از آن جا که امام(ره) طلایه‌دار فرهنگ و نهضت اسلامی است، مردم بر اساس این تربیت دینی انقلاب اسلامی و فرهنگ امام خمینی(ره) در صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند و تربیت یافتگان مکتب ایشان هستند.

وی با تاکید بر این‌که تداوم و حفظ انقلاب اسلامی با فرهنگ امام (ره) حاصل می‌شود، افزود: ‌تاریخ انقلاب اسلامی به وضوح نشان می‌دهد که چه کسانی با شناخت مسیر انقلاب و امام (ره)، با پیروی از رهبر کبیر انقلاب در همه‌ی صحنه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا کردند و با وفاداری از فرهنگ اسلامی و فرهنگ امام(ره) در جبهه‌ها و عرصه‌های خطر حاضر شدند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی رمز پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن را فرهنگ امام(ره) و باورهای دینی عنوان و اظهارکرد: قطعا پیروان امام(ره) از این دایره‌ها و معیارها و هم‌چنین حفظ باورهای اصیل و دینی امام خارج نمی‌شوند؛ بر این اساس برای پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی باید با قدردانی و پاسداری از ارزش‌ها، سیره و فرهنگ امام(ره)، معیار حضور در همه‌ی عرصه‌ها تفکر و راه امام خمینی(ره) باشد.

آقازاده هم‌چنین با تاکید بر این‌که پیروان امام(ره) باید در مسیرامام(ره)، مسیر ولایی و ارزش‌ها قرار گیرند، گفت: یاران امام(ره) باید برای دفاع از سیره و اندیشه‌ی امام(ره) این معیارها را رعایت نمایند.

وی در بیان ویژگی و شاخص‌های پیروان اندیشه و راه حضرت امام(ره)، گفت: کسانی که به مسیر ارزش‌های انقلاب و ولایت فقیه و مقام معظم رهبری به عنوان تداوم دهنده‌ی راه توجه لازم را دارند، پیروان واقعی امام خمینی(ره) هستند.

نماینده‌ی مردم رشت در خانه‌ی ملت ادامه داد: افراد باید درعرصه‌هایی سیاسی اندیشه‌ی امام(ره) که همان اندیشه‌ی ولایی، ارزش‌ها، خودباوری، خوداتکایی، ایستادگی در برابر نظام سلطه، انحرافات سیاسی، فرهنگی و اخلاقی است را به عنوان راهبرد و معیار اصلی خودشان قرار دهند. البته راهبری کننده و تبیین کننده‌ی این معیارها مقام معظم رهبری است.

به گفته‌ی آقازاده، با در نظر گرفتن این معیارها می‌توان در برابر انحرافات و اعوجاجات سیاسی و کج فهمی‌ها همچون آشوب‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم ایستادگی کرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این‌که سران فتنه و کسانی که در جبهه فتنه قرار گرفتند و در مقابل نظام ایستادند با ایستادگی در مقابل فرهنگ امام(ره) در مسیر فتنه جای گرفتند، افزود: نیروهایی که با قرار گرفتن در مسیر اصلی به مقابله با این انحرافات می‌پردازند به خوبی راه امام (ره) را تشخیص دادند.

آقازده در پایان گفت: در مقابل، مدعیان پیروی از راه امام(ره) با دو پهلو حرف زدن، تردید و خود باختگی در عرصه‌ها حضور پیدا می‌کنند که مضرات بسیاری را عاید انقلاب اسلامی می‌کنند. نمونه‌ی این روند در سال گذشته رخ داد که در این صحنه بسیاری از نخبگان و خواص رفوزه شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet