هدر موبایل
1389/03/11 12:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

کمرنگ کردن نام اسلام و شهدا از برنامه‌های مهم دشمنان است

**نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری یادواره شهدا به منظور بزرگداشت یاد و خاطره آنان و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های جدید ضروری است.

به گزارش ایسنا،دکتر علی کائیدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که در یادواره 17 شهید زن شهرستان پلدختر سخن می‌گفت، افزود: دشمنان در تلاش هستند نام اسلام و شهدا را کمرنگ کنند و این، وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدا باید بتواند پیام رزمندگان و شهدا را به نسل امروز منتقل کند و سیره شهدا را بین نسل جوان ترویج دهد. عزت و سربلندی ما در عرصه جهانی مدیون خون شهدا و ایثارگری‌های آنهاست و حفظ فرهنگ ایثار و شهادت حفظ انقلاب و ارزشهای نظام است.

کائیدی اظهار کرد: شجاعت و فداکاری شهدا و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری نظام ما را به یک قدرت بزرگ الهی در جهان تبدیل کرده است.

در این یادواره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدختر، هوشیاری و بیداری در مقابل توطئه‌های دشمنان را از رموز موفقیت ملت ایران دانست و افزود: نظام جمهوری اسلامی خون بهای شهیدان بوده و دفاع از این نظام، احترام به خون شهدا است.

وی یادآور شد:گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا د راستای ادامه راه آنها بوده و بهترین راه ترویج فرهنگ شهید و شهادت در جامعه به ویژه در قشر و نسل جوان برگزاری همین یادواره‌ است.

حجت الاسلام صرفی‌پور، امام جمعه پلدختر نیز در این یادواره گفت: برگزاری این یادواره‌ها زنگار از دل انسان می‌زداید.

وی با بیان اینکه حماسه زنان شهید در انقلاب اسلامی کمتر از مردان شهید نیست و این موجب تداوم انقلاب اسلامی است.

صرفی‌پور در بخش دیگری از سخنانش گفت: یکی از علل موفقیت‌های ما در دفاع مقدس، ولایت‌مداری و تابع ولایت بودن رزمندگان بود و اگر امروز نیز می‌خواهیم به موفقیت برسیم باید دستورات ولایت را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

در ادامه، از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پلدختر از 17 شهید زن این شهرستان تجلیل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet