هدر موبایل
1389/03/11 12:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسلامی:

پیروان راستین امام در مسیر عدل، انصاف و خدمت‌گزاری به مردم حرکت می‌کنند

**یک نماینده‌ی اصولگرای مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که عدل و انصاف دارند و به مردم خدمت صادقانه می‌کنند اینها پیروان راستین امام (ره) و کسانی‌اند که در مسیر امام گام برمی‌دارند، و در مقابل کسانی که از عدل و انصاف خارج شوند و از خدمت به مردم سر باز بزنند ولو این‌که فرزندان امام(ره) هم باشند اعتباری در اندیشه‌ی امام (ره) ندارند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که نزدیک‌ترین افراد به امام (ره) اگر از مسیر خدمت به مردم و عدل و انصاف خارج شوند هیچ‌گونه اعتباری ندارند، گفت: من معتقدم امام (ره) متعلق به تمام ملت ایران و یک شخصیت آرمانی و الهی بشمار می‌رود. در نتیجه نمی‌توان ایشان را به یک جماعت خاص اختصاص داد بلکه ایشان ذخیره‌ای الهی برای عصر حاضر بودند.

وی افزود: امام (ره) یک شخصیت سیاسی صرف نبود که به جماعتی متعلق باشد بلکه شخصیتی آسمانی و معنوی بود، لذا متعلق به همه‌ی ملت است و نمی‌توان گفت که به شخص، حزب و جریانی تعلق دارد.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس، یادآور شد: کسانی که به عنوان راست‌قامتان در راستای فرمایشات امام (ره) و در مسیر اندیشه‌ی ایشان حرکت می‌کنند مسیر بسیار پرسنگلاخ و سختی پیش‌رو دارند. در واقع نه کسانی که با امام (ره) بودند می‌توانند بگویند که ما پیرو راستین امامیم و نه می‌توان گفت کسانی که با امام (ره) نبودند پیرو راستین امام (ره) نیستند. بلکه در این زمینه ریزش و رویشی اتفاق افتاده، به این معنا که خیلی از کسانی که از نزدیک امام (ره) را درک کرده بودند امروز پیرو راستین امام (ره) نیستند و از این جماعت ریزش کرده‌اند و در مقابل کسانی هستند که اصلا با امام (ره) نبوده‌اند اما امروز امام‌شناس شده‌اند.

اسلامی تصریح کرد: در نتیجه کسانی که در مسیر عدل، انصاف و خدمت خالصانه به مردم هستند پیروان واقعی حضرت امامند و این افراد می‌توانند هر کسی، در هر لباسی، هر سمتی و هر سنی باشند.

نماینده‌ی مردم ساوه در خانه‌ی ملت، گفت: امام (ره) می‌فرمود به این مردم تواضع کنید، به آنها خدمت کنید و به من هم خدمتگزار بگویید. لذا اگر هر کسی در هر جایگاهی خود را خدمتگزار مردم می‌داند و در این مسیر گام برمی‌دارد او پیرو امام است چه امام (ره) را در دوران حیاتش درک کرده باشد و چه درک نکرده باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet