آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسلامی:

پیروان راستین امام در مسیر عدل، انصاف و خدمت‌گزاری به مردم حرکت می‌کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک نماینده‌ی اصولگرای مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که عدل و انصاف دارند و به مردم خدمت صادقانه می‌کنند اینها پیروان راستین امام (ره) و کسانی‌اند که در مسیر امام گام برمی‌دارند، و در مقابل کسانی که از عدل و انصاف خارج شوند و از خدمت به مردم سر باز بزنند ولو این‌که فرزندان امام(ره) هم باشند اعتباری در اندیشه‌ی امام (ره) ندارند.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 12:31

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که نزدیک‌ترین افراد به امام (ره) اگر از مسیر خدمت به مردم و عدل و انصاف خارج شوند هیچ‌گونه اعتباری ندارند، گفت: من معتقدم امام (ره) متعلق به تمام ملت ایران و یک شخصیت آرمانی و الهی بشمار می‌رود. در نتیجه نمی‌توان ایشان را به یک جماعت خاص اختصاص داد بلکه ایشان ذخیره‌ای الهی برای عصر حاضر بودند.

وی افزود: امام (ره) یک شخصیت سیاسی صرف نبود که به جماعتی متعلق باشد بلکه شخصیتی آسمانی و معنوی بود، لذا متعلق به همه‌ی ملت است و نمی‌توان گفت که به شخص، حزب و جریانی تعلق دارد.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس، یادآور شد: کسانی که به عنوان راست‌قامتان در راستای فرمایشات امام (ره) و در مسیر اندیشه‌ی ایشان حرکت می‌کنند مسیر بسیار پرسنگلاخ و سختی پیش‌رو دارند. در واقع نه کسانی که با امام (ره) بودند می‌توانند بگویند که ما پیرو راستین امامیم و نه می‌توان گفت کسانی که با امام (ره) نبودند پیرو راستین امام (ره) نیستند. بلکه در این زمینه ریزش و رویشی اتفاق افتاده، به این معنا که خیلی از کسانی که از نزدیک امام (ره) را درک کرده بودند امروز پیرو راستین امام (ره) نیستند و از این جماعت ریزش کرده‌اند و در مقابل کسانی هستند که اصلا با امام (ره) نبوده‌اند اما امروز امام‌شناس شده‌اند.

اسلامی تصریح کرد: در نتیجه کسانی که در مسیر عدل، انصاف و خدمت خالصانه به مردم هستند پیروان واقعی حضرت امامند و این افراد می‌توانند هر کسی، در هر لباسی، هر سمتی و هر سنی باشند.

نماینده‌ی مردم ساوه در خانه‌ی ملت، گفت: امام (ره) می‌فرمود به این مردم تواضع کنید، به آنها خدمت کنید و به من هم خدمتگزار بگویید. لذا اگر هر کسی در هر جایگاهی خود را خدمتگزار مردم می‌داند و در این مسیر گام برمی‌دارد او پیرو امام است چه امام (ره) را در دوران حیاتش درک کرده باشد و چه درک نکرده باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000