هدر موبایل
1389/03/11 12:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

حرکت در مسیری که امام بنیان نهاد، به عزت ملت ایران منتهی می‌شود

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: کسانی که ادعای همراهی با ایده‌ها و دیدگاه‌های امام(ره) را دارند باید آن را در عمل به نمایش گذارند، در غیر این صورت جز ادعای صرف، چیز دیگری نخواهند داشت.

محمدحسین فرهنگی، عضو هیات رییسه مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که حضرت امام مسیر روشنی را در زندگی با برکت خود طراحی کرده بود، اظهار داشت: ‌حضرت امام(ره) مسیر خود را بر مبنای الگوهای ارزشمند اسلامی بنیان نهادند و این مسیر را در گفتار، رفتار و وصیتنامه خود برای ملت بر جای گذاشتند.

به گفته‌ی وی، حرکت در این مسیر، به عزت ملت ایران منتهی می‌شود و در غیر این صورت باید شاهد مشکلات زیادی برای آحاد شهروندان - به ویژه بعد از آن‌که مدت‌های طولانی با مطامع زورگویان و چپاولگران و مدعیان اداره جهان رویارو بودیم - باشیم.

نماینده تبریز گفت: با ارزیابی از رفتارها و گفتارهای افراد می‌توان راستین بودن یا مدعی صرف بودن آنها در راه امام(ره) را تشخیص داد. چرا که امام خط سیر روشنی را در تاریخ بر جای گذاشتند.

فرهنگی ادامه داد: کسانی که با رویکرد امام(ره) نسبت به آزادی‌های مشروع مخالف کنند یا با اسلامیت و یا جمهوریت نظام جمهوری اسلامی ایران مخالفت کنند، طبیعی است که با منش و روش امام (ره) مخالفت کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet