شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 12:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بروجرد:

نخستین کارخانه سیلیس کشوردربروجرد احداث می‌شود

**نماینده بروجرد، از احداث نخستین کارخانه سیلیس کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا ، علاالدین بروجردی در جمع مدیران و کارکنان امور برق شهرستان بروجرد،با بیان این مطلب، افزود: این کارخانه با هدف تامین سوخت نیروگاه هسته‌ای و تولید برق ارزان قیمت در شهرستان احداث می شود.

وی اظهارداشت: با احداث این کارخانه زمینه اشتغال چند هزار جوان جویای کار در این شهرستان فراهم خواهد شد و قیمت واردات سلول‌های خورشیدی به کشور یک سوم کاهش خواهد یافت.

وی ادامه داد: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم اصلاح الگوی مصرف، می توان با برنامه ریزی صحیح از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کرد.

بروجردی تصریح کرد: از دیگر اقدامات موثر در این شهرستان احداث نیروگاه 500مگاواتی است که مقدمات آن آماده و زمین و سرمایه گذار آن نیز مشخص و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

نماینده بروجردخاطر نشان کرد: ‌درهمین ارتباط ارتقا امور برق شهرستان به مدیریت توزیع برق موجب ارایه خدمات بیشتر به شهروندان خواهد شد.

مدیر امور برق بروجرد نیز در ادامه گفت: مجموع خاموشی های این شهرستان در سال 88نسبت به سال 87 به دلیل اصلاح خطوط فشار ضعیف و 20 کیلو ولت 30درصد کاهش یافته است.

محمدعلی خسروی افزود: سال گذشته پنج میلیارد ریال برای تبدیل 30 کیلومتر خطوط شبکه فشار ضعیف و کابل خود نگهدار دراین شهرستان هزینه شده است.

وی اظهارداشت: نصب 120 دستگاه ترانسفورماتور کم ظرفیت و تعویض 16هزار کنتور قدیمی به کنتور دیجیتال جدید نیزانجام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet