هدر موبایل
1389/03/11 13:13:00
سرویس بین الملل
پرویز سروری خبر داد:

اعلام آمادگی 4 نماینده مجلس برای سفر به غزه

**۴ تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به منظور همبستگی با مردم غزه، آمادگی خود را برای سفر به این شهر اعلام کردند.

"پرویز سروری" یکی از این 4 نماینده در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت ابلاغ پیام همبستگی ملت ایران به مردم فلسطین و غزه است گفت: در دوره قبل که غزه مورد تهاجم قرار گرفت تحرکاتی از سوی نمایندگان جهت سفر به غزه صورت گرفت.

سروری با بیان اینکه نمایندگان مجلس حامل پیام ارادت ملت ایران به مردم غزه جهت مبارزه با اسرائیل جنایتکار بودند تاکید کرد: این سفر به دلیل عدم همکاری مقامات مصری تحقق نیافت.

نماینده تهران تصریح کرد: با توجه به حمله نظامی رژیم صهیونیستی به ناوگان حامل کمک های بشردوستانه برای مردم غزه، طبیعتا در صورتی که زمینه فراهم شود ما نیز اعلام آمادگی کرده ایم که با انجام سفری به این منطقه، همبستگی خود را با مردم غزه و شهدای ناوگان آزادی اعلام نماییم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که سفیران جمهوری اسلامی ایران پیام همبستگی ملت ایران را به افرادی که در جبهه مقاومت حضور دارند می رسانند خاطرنشان کرد: این اقدام نیازمند همکاری کشورهای منطقه و مصر است که زمینه حضور نمایندگان ایران را در آنجا فراهم نمایند.

گفتنی است محمود احمدی بی‌غش، شبیب جویجری، عوض حیدرپور و پرویز سروری از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جهت اعلام همبستگی با مردم غزه خواستار سفربه این شهر شدند.

این 4 نماینده بعد از ظهر امروز در دیداری با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی برای انجام سفر به غزه از وی کسب اجازه خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet