شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 13:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده رباط کریم:

مجلس باید داعیه دار وحدت در کشور باشد

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر " محمدرضا باهنر" علیه دولت را ناشی از ناکامی وی در راهیابی به هیات رییسه مجلس هشتم دانست و گفت: باهنر از نمایندگان حامی دولت غضبناک است.

حجت الاسلام حسن نوروزی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ادعاهای روزگذشته باهنر معاون نظارت و نایب رییس پیشین مجلس مبنی براینکه تخلفات دولت از قانون زیاد و مفصل است، اظهار داشت: نمایندگان حامی دولت در مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان به باهنر برای حضور در هیات رییسه رای ندادند و به این دلیل وی غضبناک است.

نوروزی تاکید کرد: تصمیم‌گیری و اظهار نظر در حالت عصبانیت از کسانی که روزگاری عقلای قوم بودند، درست نیست، باهنر نباید به دلیل ناراحتی از نمایندگان دست به فرافکنی بزند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: شبکه‌ای در درون هیات رییسه و کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه به رهبری باهنر برای به دست گرفتن مدیریت اقتصاد کلان کشور شکل گرفته بود اما اراده خداوند براین قرار گرفت که این شبکه دوام نیاورد و باهنر در رقابت با شهاب الدین صدر شکست خورد.

نوروزی تاکید کرد: شاید نایب رییس پیشین مجلس احساس می‌کند که از مدیریت کشور عقب افتاده است و به همین دلیل با این اظهار نظرها می‌خواهد نظر خود را در مدیریت‌ها اعمال کند.

 

** پایگاه خبری رسمی مجلس از تخریب قوه مجریه پرهیز کند

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در ادامه با انتقاد از عملکرد اخیر پایگاه خبری خانه ملت در تخریب قوه مجریه و بویژه فعالیت های رییس جمهوری تاکید کرد: قوا باید از تخریب یکدیگر پرهیز کنند. پایگاه خبری رسمی مجلس بهتر است به توصیه حضرت امام راحل (ره) مبنی بر ضرورت حفظ وحدت بین قوا عمل کند.

نوروزی تاکید کرد: امام (ره) در عین حال که مجلس را در راس امور می دانستند، همه را به وحدت توصیه می‌کردند تا به کشور آسیبی نرسد.

این نماینده مجلس یادآور شد: مجلس باید داعیه دار وحدت در کشور باشد.

نوروزی با تاکید براینکه هم اکنون مجلس ، دولت و قوه قضاییه اصولگرا هستند ،ادامه داد:

مجلس بهتر است ضمن عمل به وظایف قانونگذاری و نظارتی خود به صورتی عمل کند

که در راس پیشروی به سوی وحدت باشد.

محمد رضا باهنر معاون نظارت مجلس روز گذشته در گفت و گو با پایگاه خبری خانه ملت مدعی شد: تخلفات دولت از قانون زیاد و مفصل است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet