هدر موبایل
1389/03/11 13:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

با حمله به ناوگان آزادی غزه، ناقوس سقوط رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه را نشانه عجز و استیصال این رژیم عنوان کرد و گفت: با این حمله ناقوس سقوط اسراییل به گوش می رسد.

پرویز سروری، نماینده تهران در خانه ملت در گفت وگو با ایسنا، با نادر توصیف کردن حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه در تاریخ بشر، اظهار داشت: این حمله در شرایطی صورت گرفت که این کاروان با پرچم سفید و بدون هیچ قدرت دفاعی بود و کشورهای غربی نیز هیچ اقدامی در برابر آن انجام ندادند و کاروان‌ را رها کردند تا جنایتکاران رژیم صهیونیستی به آن حمله کنند.

وی ادامه داد:‌ این مساله در واقع نمایش لیبرال دموکراسی غرب برای دنیاست که استانداردهای دو گانه آنها را به همه می‌نمایاند.

سروری با بیان این که رژیم صهیونیستی وقتی در مورد خلبان متجاوز خود اشک تمساح می ریزد، دنیا معطوف به آن می‌شود، افزود: اما این مدعیان لیبرال دموکراسی در برابر جان مردم بی‌دفاع سکوت کرده‌اند. همچنین آمریکا که ایران را - به دلیل امکان وجود نیتی در جهت ساخت بمب اتمی - با تحریم مواجه می‌کند، در برابر این جنایت رژیم صهیونیستی هیچ موضعی را اتخاذ نمی‌کند.

به گفته نماینده تهران، این نخستین بار نیست که مجامع بین‌المللی از اقدامات این چنینی رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند که در واقع به نوعی نشانگر رفتارهای دو گانه غرب است.

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر این که این حمله افول اندیشه لیبرال دموکراسی،‌ سکولاریسم و رژیم صهیونیستی را به حقیقت نزدیک می‌کند، اضافه کرد: افول اسراییل در زمان جنگ 33 روزه آغاز و در جنگ 22 روزه تشدید شد و این بار نیز ناقوس سقوط آن به گوش می رسد؛ چرا که چیزی عجز و استیصال را به نمایش نگذاشت.

نماینده تهران در ادامه، رفتار سخیف برخی مجامع بین‌الملل را نیز نماد تبعیض معرفی کرد و با بیان این که باید این رژیم بر اساس منشور ملل متحد مورد تهدید نظامی و تحریم قرار گیرد، گفت: باید اقدامات لازم علیه این رژیم صورت گیرد تا مرهمی بر دل زخم خوردگان باشد و موجب محدود شدن حوزه‌ی نفوذ اسراییل در دنیا شود.

وی گفت: با این وضع بعید می‌دانم مردم ترکیه اجازه دهند اسراییل و آمریکا در کشورشان حضور نظامی داشته باشند. همچنین از اتحادیه‌ی عرب و سازمان کنفرانس اسلامی انتظار می‌رود که با قدرت در عرصه حضور یابند و مواضع انقلابی اتخاذ کنند.

سروری همچنین این مساله را موجب تقویت ادبیات مقاومت در منطقه دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet