شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 14:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینیان:

اقدام رژیم صهیونیستی آغاز شمارش معکوس نابودی این رژیم است

**رییس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی، حمله‌ی رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه را از منظری لطف خفیه‌ی الهی دانست و گفت: این اقدام آغاز شمارش معکوس نابودی این رژیم است، اگر میلیاردها دلار خرج می‌شد، شاید ماهیت اسرائیل به این شکل که امروز پدیدار شده است، برای همگان مشخص نمی‌شد.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن ابراز تاسف از اتفاق ناگوار حمله به کشتی‌های حامل کمک به غزه، عنوان کرد: متاسفانه آنها که دم از حقوق بشر می‌زنند و شعار آزادیشان گوش فلک را کر کرده است، امروز نسبت به این فجایع بی‌تفاوت هستند و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

وی با بیان این‌که این جنایات از جهتی هم موجب خوشحالی است، گفت: این وقایع نشان داد که هنوز احساسات مردم بیدار است و مردم عادی در جهان هنوز از انسانیت بهره‌مندند و انسانیت خود را از دست نداده است و این نکته‌ی بسیار مهم و امیدوارکننده‌ای است.

رییس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس، با تاکید بر این نکته که اسراییل با این عمل خود بار دیگر ماهیت ضدبشری خود و حامیانش را به جهان نشان داد، در عین حال پرسید: سوال اینجاست عده‌ای که در جریان فتنه‌های سال 88 در ایران برخوردماموران انتظامی با آشوبگرانی که شهر را به آتش کشیده و عوامل عمومی را نابود کردند، مورد تقبیح قرار می‌دادند، امروز چرا شعارهای حقوق بشری و آزادی‌خواهی سر نمی‌دهند.

حسینیان با اظهار امیدواری از این‌که به برکت خون شهدای این جنایت، یک جنبش جهانی علیه رژیم صهیونیستی به راه بیافتد، در عین حال بستن سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در کشورهای آزادیخواه را یکی از واکنش‌های مناسب به این اقدام عنوان کرد و گفت: البته نمی‌توان در این راستا به برخی دولت‌های جهان و برخی کشورهای اسلامی که بقای خود را در گرو بدست آوردن دل آمریکا می‌دانند، امید داشت. ما باید از ملت‌ها این کار را بخواهیم مثل اقدامی که مردم ترکیه انجام دادند.

نماینده‌ی مردم تهران در مجلس، با تاکید بر این‌که سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی و اسرائیل باید تسخیر شود، در عین حال بر ادامه‌ی راه کمک به غزه تاکید کرد و گفت: دنیا باید با هماهنگی کشورهای اسلامی به ویژه کشورهای خاورمیانه این راه را ادامه داده و اسرائیل را وادار به عقب‌نشینی و دست برداشتن از مواضع خود کند.

حسینیان اقدام وحشیانه‌ی رژیم صهیونیستی علیه غزه را نشان‌دهنده‌ی مهم بودن این منطقه برای اسرائیل عنوان کرد و گفت: اسرائیل نشان داد که غزه و سرپا بودن آن برایش یک امر حیاتی است و اسرائیل از این مسئله احساس خطر می‌کند و لذا برای فروپاشی غزه دست به چنین کار احمقانه‌ای زد.

رییس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا با تاکید بر این‌که مردم غزه همچنان باید مورد حمایت قرار گیرند، خاطر نشان کرد: این مسئله وظیفه‌ی همه‌ی کشورها به ویژه جمهوری اسلامی و سایر کشورهای مسلمان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet