هدر موبایل
1389/03/11 14:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین:

رژیم صهیونیستی باید در همه بازارهای جهانی تحریم شود

**نایب رییس فراکسیون حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: در پی حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمکهای انسانی به مردم بی پناه غزه، این رژیم باید در همه بازارهای جهانی تحریم شود تا دست از جنایات بی امان خود بردارد.

محمد کرمی راد در گفت و گو با ایرنا ، ضمن محکوم کردن این اقدام رژیم صهیونیستی، افزود: تحریم اسراییل در تمامی بازارهای جهانی و قطع روابط تجاری کشورهای اسلامی و غیر اسلامی با آن ، قطعا ضربه مهلکی را بر پیکره این رژیم مستکبر وارد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دور محاصره رژیم غاصب صهیونیستی باید بر عکس شود، اظهار داشت : کشورهای اسلامی ، ملت ها و دولت های آزادیخواه باید اسراییل را در محاصره کامل قراردهند تا آنان تسلیم ملت فلسطین شوند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در خصوص آمادگی اذهان جهان برای در محاصره قرار دادن رژیم صهیونیستی ، ابراز عقیده کرد: اکنون سران کشورهای اسلامی ، کشورهای آزادیخواه و جنبش غیرمتعهدها و غیره این پتانسل را دارند که این مهم را عملی کنند.

وی با اشاره به بسیج کنونی جامعه جهانی جهت تنبیه اقدامات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس در فلسطین ، ادامه داد : جامعه جهانی نباید اجازه دهد که کشورهای استکبارگر در قطعنامه هایی که علیه اسراییل صادر می شود ، دخالت کرده و آنها را از عمل ساقط کنند.

کرمی راد ، یورش وحشیانه رژیم صهیونیستی به کشتی های آزادی را سرمنشاء یک تحول بزرگ در جهان عنوان و اضافه کرد: این اقدام ددمنشانه ، ماهیت پست اسرائیل را بیش از پیش در میان کشورهای جهان آشکار ساخت و افکار عمومی ملتهای آزادیخواه اعم از مسلمان و غیر مسلمان را بخود جلب کرد.

وی با بیان اینکه هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام تنگ تر کردن محاصره فلسطینی ها در نوار غزه و به دنبال آن از بین بردن اساس مقاومت اسلامی بوده است ، افزود: در آینده ای نزدیک احتمال حملاتی نظیر جنگ 22 روزه غزه در فلسطین ، توسط رژیم اشغالگر قدس وجود دارد و جامعه جهانی باید در این زمینه آگاه باشد.

وی با اشاره به از دست دادن کارآمدی سازمان ملل با توجه به دوگانه و غیرعادلانه برخورد کردن با کشورها ، ادامه داد : شورای امنیت آخرین آزمون خود را در معرض افکار عمومی قرار می دهد اگر نتواند در مقابل این حرکت ناجوانمردانه ، اقدام شایسته ای انجام دهد.

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : به خواست خدا این اقدام انجام شد تا این رژیم روز به روز در جهان رسواتر شود و ملتهای آزدایخواه و هوشیار ، مراقب باشند تا دیگر این جنایات انجام نشود.

وی با اشاره به اعمال محاصره اقتصادی در فلسطین از دیرباز توسط اسرائیلی ها ، گفت : جامعه جهانی باید در این زمینه پاسخگوی ملت مسلمان فلسطین باشد.

این نماینده مجلس در پایان به تمامی سران کشورهای مسلمان توصیه کرد تا بخود بیایند و اجازه دهند از مرزهایشان ، کمکها به سمت فلسطین روانه شود تا به ندای اسلام در زمینه کمک به همنوعانشان لبیک گویند.

رژیم اشغالگر قدس صبح دیروز با حمله وحشیانه به کشتی حامل کمکهای انسانی به مردم بی پناه غزه ، لکه ننگین دیگری را در کارنامه سیاه خود به ثبت رساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet