خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/11 14:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نصیری قیداری:

حمله ی وحشیانه رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی، جهان را به چالش کشید

**نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله ی وحشیانه رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی، جهان را به چالش کشید.

سعدالله نصیری قیداری در گفت و گو با ایرنا افزود: حمله به این ناوگان که حامل کمکهای انساندوستانه به مردم در محاصره قرار گرفته غزه بود، از دیدگاه انسانی و قوانین بین المللی محکوم و مطرود است.

وی، اظهارداشت: این حرکت به قدری مذبوحانه و ننگ آور بود که اغلب کشورهای اروپایی آن را محکوم و حتی آمریکا نیز از این عمل رژیم غاصب اسراییل ابراز تاسف کرد.

نصیری قیداری، بابیان اینکه ماهیت رژیم فاسد و خونخوار صهیونیستی، جز این اقتضا نمی کند، یادآورشد: اسراییل یک رژیم نامشروع، غاصب و یک غده سرطانی در خاورمیانه است و در صورت بقا قطعا در آینده نیز به چنین جنایتهای ددمنشانه ای دست خواهد زد.

نماینده ی مردم زنجان و طارم در مجلسی شورای اسلامی، تصریح کرد: کنفرانس اسلامی نیز با تشکیل جلسه ای این عمل ننگین رژیم صهیونیستی را محکوم خواهد کرد.

نصیری قیداری، افزود: انتظار از همه دولتها بویژه کشورهای اسلامی این است که با شدت بیشتری این جنایت وحشیانه اسراییل را محکوم کنند تا جنایتکاران بدانند که جهان در مقابل چنین حرکت هایی سکوت نمی کند.

وی، اظهارداشت: رژیم صهیونیستی با حمله به این ناوگان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از افراد انساندوست شد، باعث گردید مردم ستمدیده و در محاصره قرار گرفته غزه که در وضعیت نامناسب بهداشتی به سر می برند و به لحاظ غذا و دارو سخت در تنگنا هستند نه تنها از دریافت این کمک ها محروم بمانند بلکه دلشان نیز مجروح شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet