شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 15:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کواکبیان:

بی‌تفاوتی نسبت به حمله اخیر رژیم صهیونیستی این رژیم را جری‌تر می‌کند

**دبیر کل حزب مردم سالاری گفت: بی‌تفاوتی جهانیان نسبت به حمله اخیر رژیم صهیونیستی، این رژیم را جری‌تر می‌کند.

مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردمسالاری و نماینده اصلاح‌طلب مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به حمله نیروهای غاصب اسرائیلی به کاروان آزادی اظهار داشت: به اعتقاد من این حمله یک جنایت تازه است که با خصلت‌های رژیم صهیونیستی همسو است.

وی افزود: این حمله در حقیقت حمله به صلح و آزادی محسوب می‌شود و جمهوری اسلامی ایران حتما باید این موضوع را پیگیری کند.

دبیر کل حزب مردمسالاری خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی نباید از کنار این موضع به راحتی عبور کنند و نسبت به آن بی‌تفاوت باشند و شورای امنیت هم نباید تنها به اظهار نگرانی و تاسف خوردن در این مورد بسنده کند چرا که با این وضع کاری پیش نمی‌رود.

کواکبیان اظهار داشت: اگر واقعا پرونده گلدستون به شورای امنیت ارجاع می‌شد ما شاهد حملاتی از این دست نبودیم.

وی در این رابطه افزود: باید به جای صدور بیانیه در خصوص این حمله موضع‌گیری‌های مناسب اتخاذ شود و سعی داشته باشیم که اقدامات بازدارنده در این خصوص را انجام دهیم.

دبیر کل حزب مردمسالاری گفت: باید اقداماتی را در جهت شکستن حصر غزه و همچنین کمک‌رسانی به کودکان و زنان که در آنجا هستند، انجام داد و نیز باید افرادی که در قالب کاروان آزادی برای کمک به مردم غزه رفته بودند، آزاد شوند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس تصریح کرد: بی‌تفاوتی جهانیان نسبت به حمله اخیر رژیم صهیونیستی این رژیم را جری‌تر می‌کند و اگر جلوی اقدامات این‌چنینی گرفته نشود در آینده شاهد حملات وحشیانه‌تر از این رژیم خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet