شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 15:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی بیغش:

مسبب اصلی جنایات صهیونیسم جهانی امریکا است

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است که مسبب و مسئول اصلی جنایات صهیونیسم جهانی در حمله به کشتی کمک های انسان دوستانه به مردم غزه امریکا است و این دد منشی رژیم صهیونیستی از حمایت های امریکا سرچشمه می گیرد.

محمود احمدی بی غش در گفتگو با مهر درباره حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک به مردم غزه گفت: این حرکت از رژیم درنده خوی صهیونیستی دور از انتظار نبود ولی با این اقدام در حقیقت این رژیم به تمامی کشور های جهان اعلان جنگ داد.

این نماینده مجلس در ادامه گفت: البته این وقاحت نشات گرفته از حمایت های بی دریغ امریکا بوده و به پشتوانه این کشور است که رژیم صهیونیستی بدون توجه به سازمان ها و جامعه جهانی کشتی کمک های انسان دوستانه مردم جهان به ملت بی دفاع فلسطین را مورد حمله قرار می دهد.

وی با تاکید بر این که سازمان های بین المللی نباید بیش از این دچار انفعال در مقابل رژیم صهیونیستی شوند گفت: مردم آزاده جهان بایستی در واکنش به این اقدام وحشیانه به دفاتر اقتصادی و سیاسی این رژیم جعلی در سراسر دنیا حمله کرده و اجازه ادامه فعالیت به آنها را ندهند.

احمدی در ادامه با اعلام اینکه جهان امروز بیش از پیش شاهد رو شدن دست دولتمردان امریکایی است گفت: مردم دنیا الان بهتر می فهمند که ادعا های اوباما در باره حقوق بشر و انسان دوستی چقدر بی پایه بوده و حمایت های امریکا در واقع از صهیونیستها گرگی درنده برای جهان ساخته است.

وی در پایان از حرکت مردم ترکیه در اشغال کنسولگری رژیم صهیونیستی در این کشور تحت عنوان آزادی خواهانه یاد کرد و گفت: این حرکت خود جوش می تواند نماد و الگویی برای مقابله با نمایندگی های رژیم صهیونیستی در سراسر جهان باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet