هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

ناراحتی از اجلاس نیویورک دلیل اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی از بیانیه نشست یک ماهه کنفرانس بازنگری معاهده ان پی تی که خلع سلاح هسته ای اسراییل را مورد توجه قرار داده، ناراحت است و اقدامات اخیر و عصبی این رژیم ناشی از این نگرانی است.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 16:24

اسماعیل کوثری در گفت و گو با ایرنا افزود: حضور پرقدرت و موثر رییس جمهوری اسلامی ایران در نیویورک باعث شد که در بیانیه پایانی نشست بازنگری ان.پی.تی، خلع سلاح اتمی رژیم صهیونیستی تصویب گردد به همین سبب شاهد عکس العمل صهیونیست ها در حمله به کاروان آزادی به غزه بودیم.

وی اظهار داشت: این مساله که کشورهای شرکت کننده در اجلاس نیویورک به این نتیجه رسیده اند که باید اسراییل خلع سلاح شود، برای استکبار جهانی و صهیونیسم بسیار سنگین بود.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اسراییل که در سراشیبی سقوط قرار گرفته، اکنون به دنبال عقده گشایی است و از هر فرصتی برای اقدامات جنایتکارانه استفاده خواهد کرد.

به گفته وی، به همین سبب کاروانی که به دنبال شکستن محاصره غزه بود مورد حمله این رژیم غاصب قرار گرفت و دست به جنایتی زد تا انتقام خود را از کشورهای شرکت کننده در اجلاس نیویورک به ویژه ترکیه بگیرد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: باید هر چه سریعتر خلع سلاح رژیم اشغالگر قدس که مصوبه نشست نیویورک است، عملیاتی شده و جنایات آن در دادگاه های بین المللی مورد رسیدگی قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000