خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/11 17:38:00
سرویس فرهنگی
اسماعیلی تاکید کرد:

صدای مجلس باید به‌گوش ملت برسد

**عضو هیئت موسس فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: مجلس باید ابزار اطلاع رسانی داشته باشد و صدای مجلس به گوش ملت برسد.

ولی اسماعیلی نماینده گرمی در مجلس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، اطلاع رسانی را امری لازم و ضروری دانست و گفت: مجلس شورای اسلامی که به فرموده امام راحل در راس امور است، باید اقدامات، مصوبات و تلاش‌های خود را به اطلاع ملت ایران برساند و ضمن بیان نقایص و کمبودها باید درصدد رفع آنها گام بردارد.

وی با اشاره به دو وظیفه نظارت و قانونگذاری مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس برای انجام این دو وظیفه نیاز به ابزارهایی دارد که یکی از این ابزارها اطلاع‌رسانی است و مردم باید در کم و کیف کار مجلس و نتایج مصوبات آن قرار گیرند.

عضو هیئت موسس فراکسیون انقلاب اسلامی به عملکرد خبرگزاری خانه ملت اشاره کرد و یادآور شد: این خبرگزاری در راستای خدمت‌رسانی به ملت، اظهارات نمایندگان و مشکلات شهرهای مختلف کشور و حوزه انتخابیه نمایندگان را منعکس می‌کند و در راستای کم کردن مشکلات گام برداشته است.

اسماعیلی تاکید کرد: همه قوا باید ابزار اطلاع‌رسانی داشته باشند و نمی‌شود این حق را برای یک قوه به رسمیت شناخت اما مجلس را از آن محروم کرد.

وی افزود: ممکن است درباره نوع فعالیت‌های مجلس و اظهارنظرهای نمایندگان مختلف در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور، دیگران دچار سوءتفاهمات و سوءبرداشت‌‎هایی شوند و متناسب با سوء برداشت‌ها اقدام به اظهار نظر کنند که بهتر است ابزارهای اطلاع‌رسانی مجلس بهنگام دیدگاه‌های واقعی نمایندگان را در عرصه‌های گوناگون منتشر نمایند تا از این طریق دیگران دیدگاه‌های واقعی مجلس را نسبت به مسائل بدانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet