هدر موبایل
1389/03/11 18:02:00
سرویس فراکسیون ها

بیانیه فراکسیون انقلاب اسلامی در محکومیت جنایت حمله به کاروان آزادی

**فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن مختوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کاروان کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه خواستار اعزام کاروان‌هایی از ایران برای مردم غزه شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

درود بر ملت قهرمان فلسطین خصوصاً ساکنان مقاوم و مظلوم غزه و سلام بر اسماعیل هینه و مجاهدان همرزمش در دولت قانونی فلسطین که خود را برای قربانی شدن آماده ساختند و ملت ابراهیمی فلسطین را در پیشگاه خداوند روسفید و سربلند کردند و سلام بر شهیدان مظلوم کاروان آزادی و سلام بر همه حامیان مظلومان محصور در غزه.

خدایی که خرمشهر را آزاد کرد،

خدایی که امریکایی های جنایتکار را در صحرای طبس به خاک مذلت نشاند،

خدایی که در انقلاب و جنگ ملت ما را یاری کرد و به پیروزی رساند و شرق و غرب را که کمر به نابودی این ملت و انقلاب اسامیشان بسته بودند مایوس ساخت،

خدایی که مظلومان لبنانی را به حمایت از حزب الله و مقاومت برانگیخت و آنان را بر صهیونیست های متجاوز غلبه داد،

خدایی که به فرمایش حضرت امام «ره» هرچه هست اوست و ما همه هیچیم و او ظاهرتر از این آفتاب است، خدایی که فرموده است: «ولینصرن الله من ینصره ان الله لقوی عزیز».

روز گذشته جمعی از انسان های آزاده و شریف جهان، کاروانی از کشتی های کمک به مظلومان محاصره شده در غزه را به راه انداختند. جنایتگاران صهیونیست راه بر آنان بسته و جمعی از این انسان های شریف را به خون غلطاندند و جمعی دیگر را اسیر و زندانی نمودند با این خیال باطل که این اقدامات ددمنشانه این رژیم را از سرنوشت محتومی که خدا برای آنان رقم زده است نجات خواهد داد. غافل از آنکه با این عمل سبعانه غده سرطانی صهیونیزم یک گام دیگر به مرگ نهایی خود نزدیک تر گردید.

بدون شک وظیفه اسلامی و انسانی ما ایجاب می نماید که به ارسال کمک های غذایی و دارویی و دیگر نیازمندی های قهرمانان مقاومت در خط مقدم دفاع از اسلامی اقدام عاجل بنماییم و نباید اعزام کاروان ها با قصد ارسال کمک به اهالی مظلوم و مقاوم غزه تحت تاثیر اقدام جنایتکاران صهیونیست قرار گرفته، و در اثر تهدیدات پوچ غاصبان محارب صهیونیست متوقف شود؛ بلکه باید بدون فوت وقت کاروان های بزرگ دیگری از کشتی ها و خودروهای حامل کمک از تمامی کشورهای حامی مظلوم اعم از اسلامی و  غیراسلامی همچون سوریه و ونزوئلا و بولیوی و قطر و دیگر کشورها به راه افتد و بی توجه به تهدیدات غیرقانونی و زورگویانه کافران حربی خود را مستقیماً به سواحل غزه برسانند و منتظر همراهی دولت های وابسته نشوند و یقین داشته باشند که اگر بواسطه شرارت یزیدیان زمانه موفق به کمک رسانی به اصحاب محصور امام حسین در غزه نشوند با مولایشان باب الحوائج ابوالفصل العباس محشور خواهند شد و شاهد این ادعا فرمایش رهبر فرزانه انقلاب است که فرمودند:

همه مجاهدان فلسطین و همه مومنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه اند و هر کس در این دفاع مشروع و مقدس کشته شود شهید است و امید آن خواهد داشت که در صف شهدای بدر و احد در محضر رسول الله صلی الله علیه و آله محشور شود.

برهمین اساس ما اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و ارج نهادن به اقدام اسلامی انسانی همراهان کاروان آزادی و طلب علو درجات برای شهدای این کاروان، آمادگی خود را برای تجهیز کاروان هایی از جمهوری اسلامی ایران اعلام داشته و از مسئولین مجلس و دولت و هلال احمر جمهوری اسلامی مجدانه می خواهیم زمینه های لازم برای تحقق این خواست انسانی و اسلامی را فراهم آورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet