شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 17:49:00
سرویس بین الملل
در کنفرانس خبری اجلاس تروییکای مجمع مجالس آسیایی مطرح شد

قدردانی رییس مجلس سوریه از پیام مقام معظم رهبری

**رییس مجلس سوریه از پیام مقام معظم رهبری به این اجلاس و تلاش های ایشان در رابطه با موضوع فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت الابرش رئیس مجلس سوریه در کنفرانس مطبوعاتی اجلاس تروییکای مجمع مجالس آسیایی با تاکید بر ضرورت همبستگی مسلمانان در برابر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: کشورهای حامی رژیم صهیونیستی باید رابطه خودشان را با این رژیم قطع کنند و ما امروز در این اجلاس ارزش گذاری دوگانه غرب را محکوم می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: شاهدیم که غرب با اتخاذ مواضع دوگانه برای برخی کشورها مثل ایران حق فعالیت صلح آمیز هسته ای قائل نیست؛ در حالی که خود چهارصد هزار کلاهک هسته ای دارد.

الابرش با تشکر از رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولان برگزاری اجلاس تروئیکای مجمع مجالس آسیایی، گفت: ما به خاطر این محبتی که همواره از سوی مسئولان و ملت ایران برخوردار بودیم قدردان هستیم.

خبرنگاری از رئیس مجلس سوریه پرسید آیا نمی خواهید برای باز شدن گذرگاه رفح کاری صورت دهید که وی در پاسخ گفت: حمله وحشیانه صبح روز گذشته رژیم صهیونیستی در اثر بسته شدن گذرگاه رفح بود.

رئیس مجلس سوریه گفت: اگر این گذرگاه باز بود کشورهای دنیا ناگزیر نبودند برای فرستادن کمک های خود اینگونه عمل کنند.

رئیس مجلس سوریه خطاب به کشور مصر گفت: از این کشور می خواهیم این گذرگاه را باز کند تا کشتارها نیز متوقف شود.

در ادامه محمود الابرش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سوریه چه اقداماتی انجام می دهد گفت: سوریه هیچ ترسی از جنگ ندارد درست است که طالب جنگ نیست اما آماده مقابله و رویارویی با هرگونه جنگ و حمله ای است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet