شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/11 20:17:00
سرویس اقتصادی
روبرت بیگلریان به خانه ملت خبر داد:

لزومی به تشکیل مستمر سازمان اجرای ماده "37" قانون مالیات نیست

**نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی بر سازمان اجرای ماده (۳۷) قانون مالیات بر ارزش افزوده با بیان اینکه جلسات این سازمان تاکنون تشکیل نشده است، اظهار داشت: لزومی نمی بینم که جلسات سازمان به صورت مداوم و مستمر برگزار شود.

روبرت بیگلریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: چون تاکنون برای بودجه حاصل از درآمد مالیات بر ازرش افزوده رقم مشخصی پیش بینی نشده است، این سازمان جلسات خود را برگزار نکرده است. ظاهرا با توجه به بودجه سال گذشته درآمدی پیش بینی شده است و قرار شده آخر خرداد ماه جلسه ای برگزار کنند.
نماینده مردم ارامنه جنوب مجلس با بیان اینکه ماده قانونی این سازمان از حساسیت ویژه ای برخوردار نیست و به همین دلیل تشکیل مداوم لازم نیست، ادامه داد: برای بررسی بر روی موضوعات این سازمان کافی است هر سه ماه یکبار گزارشی مبنی بر عملکرد سازمان اجرای ماده(37) قانون مالیات بر ارزش افزوده به نماینده ناظر مجلس ارسال شود.
وی ادامه داد: جلسات داخلی سازمان هر شش ماه یکبار برپا می شود، اگر گزارش ها و اطلاعات هر سه ماه یکبار ارسال شود برای این ماده قانونی کفایت می کند.
نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی در نهایت گفت: برای هماهنگی در خصوص ارائه گزارش ها با سازمان اجرای ماده (37) مکاتباتی صورت گرفت؛ اما متاسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet