هدر موبایل
1389/03/11 15:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی:

سایت خانه ملت باید انتشار دهنده برآیند افکار مجلس باشد

**عضو کمیسیون فرهنگی گفت: سایت خانه ملت باید انتشار دهنده برآیند افکار مجلس باشد.

حمید رسایی در گفت و گو با ایرنا افزود: متاسفانه عملکرد این دو سایت در طول این روزها تخریب، حمله و فضاسازی علیه دولت بوده است به ویژه که جریانی در مجموعه رسانه ای مجلس نفوذ کرده و اهداف خود را که اختلاف بین دو مجموعه دولت و مجلس است پیگیری می کند.

وی تصریح کرد: در راس سایت خبر آن لاین مشاور رسانه ای آقای علی لاریجانی قرار دارد که به هر ترتیب باید به این نکته توجه شود.

عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به اینکه سایت خانه ملت نیز منسوب به مجلس است که باید انتشار دهنده برآیند افکار مجلس باشد نه یک جمع خاص در مجلس، اظهار داشت: اما با بررسی عملکرد این سایت طی مدت اخیر متوجه می شویم که اینگونه نیست.

نماینده مردم تهران یادآور شد: زمانی که 175 نماینده در تقدیر از رسانه های انقلابی و مقابله کننده با فتنه بیانیه ای امضا و نشستی برگزار کردند که حدود 130 نماینده در آن جلسه حضور داشتند، سایت خانه ملت حتی یک خط از این جلسه را منتشر نکرد.

به گفته وی، این سایت در مقاطع گوناگون مواضع اقلیت مجلس را که تعداشان به 40 نفر هم نمی رسد به طور ویژه مورد بازتاب قرار داده و منعکس می کند.

رسایی گفت: هنگام انتخاب هیات رییسه هم فراکسیون اصولگرایان در جمع بندی خود برای نواب رییس مجلس، در خصوص آقایان صدر و ابوترابی به نتیجه رسیده بودند اما دو سایت خانه ملت و خبر آنلاین تا چند روز آقای باهنر را تحریک و تشویق می کردند که قرار جمعی را زیرپاگذاشته و کاندیدا شود.

نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اینکه این دو سایت صدر را تخریب و پزشکیان را تبلیغ می کردند که اگر باهنر نیاید پزشکیان در بین نمایندگان از جایگاه ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: این تبلیغ باعث شد آقای پزشکیان در مجلس اصولگرا 115رای کسب کند و بدین ترتیب اصولگرایی مجلس زیر سوال رود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet