شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 09:21:00
سرویس فرهنگی
نماینده اسدآباد:

افکار هیچ شخصیتی به پویایی اندیشه‌های امام نیست

**نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طی قرون معاصر اندیشه‌های هیچ شخصیت سیاسی به اندازه حضرت امام خمینی (ره) در دنیا تا به این اندازه زنده، فعال و پویا نیست.

"اکبر رنجبرزاده" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت گفت: تاثیرگذاری اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) چه در بعد داخل و چه بعد خارجی همچنان زنده است.

وی خاطرنشان کرد: نفوذ کلام امام (ره) در راستای استقلال و آزادی و الگوی حرکت دیگر کشورها در جهان به شمار می‌آید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان ادامه داد: ایدئولوژی منبعث از اسلام و گرایش‌هایی که در نهاد بشر برای نیل به عدالت و آزادی وجود دارد، مبنای حرکت به سوی تشکیل حکومت اسلامی در جهان را پس از سالها در اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به وجود آورد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: استقلال ایران و خارج شدن کشور از سیطره استبداد و استکبار آرمانی بود که امام در راستای تحقق آن تلاش بسزایی انجام داد به نحوی که اینک ایران اسلامی نه فقط به استقلال که به جایگاه تاثیرگذاری در منطقه و دنیا دست یافته و این امری بسیار باارزش است.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی به جهانیان نشان داد اگر خواهان استقلال هستند باید با تلاش شبانه روزی خود در این راستا حرکت کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت امام خمینی (ره) استقلال را برای ما به ارمغان آورد، آزادی را به ما هدیه کرد و حکومت اسلامی را معماری کرد تا ملت ایران از این موهبت الهی استفاده کند.

وی تصریح کرد: اندیشه های امام خمینی (ره) همانطور که تاکنون گسترش یافت از این به بعد نیز همچنان توسعه می یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet