شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه‌ی مجلس:

پیروان راستین امام، امام را ابزاری برای نیات سیاسی خود قرار نمی‌دهند

**یک عضو هیات رییسه مجلس، تصریح کرد: پیروان راستین خط امام (ره)، امام را مصادره نمی‌کنند و ایشان را ابزاری برای نیات سیاسی خود قرار نمی‌دهند.

جهانبخش محبی‌نیا، نماینده‌ی مردم میاندوآب در خانه‌ی ملت، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نیازهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، گفت: امروز فضای سنگینی بر راه امام (ره) حاکم است،اما همیشه راه و سنت ایشان ظرفیت بسیار بزرگی برای بازسازی جامعه‌ی استبدادزده ایران داشته است.

وی با بیان این‌که پیروان راستین امام (ره)، فرد را به امت می‌رسانند، نه امت را به فرد، خاطر نشان کرد: تحجر، افراط، خودبینی و شخصیت‌سازی کاذب از راه امام (ره) فاصله بسیاری دارد.

به اعتقاد وی، «دین»، «آزادی»، «توسعه» و «وحدت» معیارهایی برای تشخیص پیروان راستین خط امام (ره) از مدعیان دروغین آن هستند.

نماینده‌ی مردم میاندوآب در خانه‌ی ملت، با تاکید بر این‌که رهروان راه امام (ره) پاسخگوی نیازهای واقعی مردم هستند و از مردم جدا نمی‌شوند، گفت: آنها جامعه‌ای می‌سازند که در مقابل تمام مدعیان تفکرات زمینی قابل دفاع باشد، در حالی که مدعیان دروغین پیروی از راه امام (ره)، رادیکالیسم کوری را بر جامعه حاکم می‌کنند.

وی ادامه داد: وحدت عضو گمشده زمانه‌ی ما است که در حال حاضر به دستاویزی برای سرکوب وحدت تبدیل شده است.

محبی‌نیا در پایان گفت‌وگو با بیان این‌که راه امام (ره) برآمده از اسلام است، گفت: اسلام دین سیرت و صورت است و به همین دلیل باید سیرت و صورت راه امام (ره) را در کنار هم پاس بداریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet