هدر موبایل
1389/03/12 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کهگیلویه:

مسوولان باید خود را در برابر مردم پاسخگو بدانند

**نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: کار ثبت احوال حساس و تکلیفی است و باید در این راستا دست‌اندرکاران این مجموعه خدمت به مردم را جز وظایف قانونی و شرعی خود بدانند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری با بیان این مطلب، افزود: باید کاستی های موجود در ثبت احوال استان توسط مدیران جوان و پرتلاش این مجموعه و به وسیله ما در مرکز برطرف شود، تا بهتر بتوانیم در دولت عدالت محور دهم به مردم خدمت ارائه کنیم.

وی اظهارداشت: خدمت به مردم از حسنات بزرگ مرتبه در نزد خداوند است و مسوولان نیز باید خود را در برابر مردم پاسخگو بدانند و از تلاش برای خدمت به آنان دریغ نکنند.

در ادامه این بازدید سید رضا حسینیان مهریان، مدیر کل جدید ثبت احوال استان نیز گفت: ما برای خدمت به مردم در مناطق دور افتاده و صعب العبور با مشکلات جدی مواجه هستیم، اما در همه حال سعی کرده‌ایم این مشکلات و کمبودها را برطرف کنیم.

وی خاطر نشان کرد: امسال با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در جهت تحقق " همت مضاعف و کار مضاعف" و تلاش شبانه روزی در این مجموعه نیز سعی خواهیم کرد که راهبردها و برنامه های مدونی را برای خدمات رسانی به مردم طرح و به اجرا بگذاریم.

وی در پایان اضافه کرد: ثبت احوال استان برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم نیازمند فراهم کردن زیر ساخت های لازم در این زمینه است که در این راستا به زودی آرشیو الکترونیکی اسناد در شهرستان گچساران شروع به کار خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet