شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 10:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون اجتماعی:

اربابان رژیم صهیونیستی پاسخگوی اقدام غیر انسانی این رژیم غاصب باشند

**رییس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید اربابان رژیم صهیونیستی پاسخگوی کار غیر انسانی این رژیم غاصب باشند.

سلیمان جعفرزاده در گفت‌و گو با ایسنا، با بیان این مطلب، افزود: رژیم صهیونیستی به سرکردگی استکبار می خواهد منطقه خاورمیانه را متشنج کند.

وی با بیان این‌که رژیم صهیونیستی جنایات قوی تری هم قبلا انجام داده است، تصریح کرد: این رژیم غاصب تابع دستورات استکبار و اربابان خود است و این جنایت نیز از قبل برنامه ریزی شده بود.

جعفرزاده با اشاره به حکومت های خود فروخته عربی که به مسلمانان فلسطین خیانت می کنند، اظهار کرد: این حکام غاصب در طول سال ها به ملت فلسطین و جهان اسلام خیانت کرده‌اند.

رییس کمسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: احضار سفیر رژیم صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی است و باید عکس العمل جدی با رژیم غاصب اسرائیل صورت گیرد.

وی با بیان این‌که رژیم صهیونیستی چراغ سبز را از استکبار و حکام عربی دریافت می‌کند، تصریح کرد: این رژیم غاصب ماموریت دارد، اهداف پلید خود را در خاورمیانه پیاده کند.

جعفرزاده ادامه داد: کشور ترکیه نیز باید با این قضیه برخورد جدی کند و علاوه بر اخراج سفیر این رژیم از ترکیه کلیه قراردادهای خود را با آن فسخ کند.

وی تصریح کرد: امروز دولت و ملت ترکیه تنها نیست و تمامی مسلمانان بخصوص کشور جمهوری اسلامی ایران در کنار این کشور دوست قرار دارد.

جعفرزاده با بیان این‌که امروز روابط ایران و ترکیه در بالاترین سطح ممکن قرار دارد، تصریح کرد: ملت و مسئولان کشور ایران، ملت و دولت ترکیه را تنها نخواهند گذاشت .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet