آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده هشترود:

امام برای تثبیت نقشه راه اسلام و انقلاب افراد را با اصول و مبانی این نقشه تطبیق می‌دادند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،اظهارداشت: افرادی که ادعای دینداری و پیروی از اهل بیت(ع) و به دنبال آن، پیروی از خط امام(ره) را دارند، بدانند که امام خمینی(ره) هم شعار دادند و هم نقشه راه را ترسیم کردند و خود اولین نفری بودند که مبتنی بر آن نقشه، حرکت کردند.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 11:01

غفار اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، ‌با بیان این مطلب، تصریح کرد: امام(ره) همواره برای تثبیت نقشه راه اسلام و انقلاب افراد را با اصول و مبانی این نقشه تطبیق می‌دادند. ایشان با بسترسازی فرهنگی که از سال 1342 ایجاد کردند، پایه‌های فکری و مبانی اندیشه‌ای اسلام را بنا نهادند به نحوی که شاگردان و پیروان هنوز پیرو راه مقتدای خود در برکات وجودشان جامعه مردم را بهره‌مند کرده‌اند.

نماینده مردم هشترود با اشاره به مخالفت مخالفان فکر و اندیشه امام(ره) در دو حوزه دینی و غیردینی، گفت: در زمان حیات امام خمینی(ره) شخصیت‌های دینی و غیردینی متعددی انتقادات تندی به اهداف، آرمان‌ ها و اندیشه‌های امام(ره) بیان می‌کردند. امام با وجودی که دشمنی آنان را درک می‌کردند، ولی در پاره‌ای موارد در نحوه بیان و رفتارشان اصلاحاتی انجام می‌دادند، اما با بالا گرفتن بهانه‌ها، امام(ره) در سخنرانی‌هایشان بی‌پرده خطاب به این افراد واکنش نشان می‌دادند.

وی با تاکید بر این‌که راه و اندیشه امام(ره) قابل مصادره نیست،‌ گفت: افرادی که مصالح مردم و عموم را بر منافع فردی و باندی ترجیح می‌دهند و هر جا مصالح جامعه تهدید شد، خود را قربانی مصالح می‌کنند، به یقین تبلور عین نورانیت افکار و اندیشه‌های امام(ره) را از خود ساطع می‌کنند.

وی افزود: یقینا این افراد و جریان‌ها، پیروان راستین راه و اندیشه‌های امام(ره) هستند. هرچند که دوره فتنه وضعیت را به گونه‌ای رقم‌ زده است که تشخیص حق از باطل بسیار سخت شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000