خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/12 11:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده هشترود:

امام برای تثبیت نقشه راه اسلام و انقلاب افراد را با اصول و مبانی این نقشه تطبیق می‌دادند

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،اظهارداشت: افرادی که ادعای دینداری و پیروی از اهل بیت(ع) و به دنبال آن، پیروی از خط امام(ره) را دارند، بدانند که امام خمینی(ره) هم شعار دادند و هم نقشه راه را ترسیم کردند و خود اولین نفری بودند که مبتنی بر آن نقشه، حرکت کردند.

غفار اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، ‌با بیان این مطلب، تصریح کرد: امام(ره) همواره برای تثبیت نقشه راه اسلام و انقلاب افراد را با اصول و مبانی این نقشه تطبیق می‌دادند. ایشان با بسترسازی فرهنگی که از سال 1342 ایجاد کردند، پایه‌های فکری و مبانی اندیشه‌ای اسلام را بنا نهادند به نحوی که شاگردان و پیروان هنوز پیرو راه مقتدای خود در برکات وجودشان جامعه مردم را بهره‌مند کرده‌اند.

نماینده مردم هشترود با اشاره به مخالفت مخالفان فکر و اندیشه امام(ره) در دو حوزه دینی و غیردینی، گفت: در زمان حیات امام خمینی(ره) شخصیت‌های دینی و غیردینی متعددی انتقادات تندی به اهداف، آرمان‌ ها و اندیشه‌های امام(ره) بیان می‌کردند. امام با وجودی که دشمنی آنان را درک می‌کردند، ولی در پاره‌ای موارد در نحوه بیان و رفتارشان اصلاحاتی انجام می‌دادند، اما با بالا گرفتن بهانه‌ها، امام(ره) در سخنرانی‌هایشان بی‌پرده خطاب به این افراد واکنش نشان می‌دادند.

وی با تاکید بر این‌که راه و اندیشه امام(ره) قابل مصادره نیست،‌ گفت: افرادی که مصالح مردم و عموم را بر منافع فردی و باندی ترجیح می‌دهند و هر جا مصالح جامعه تهدید شد، خود را قربانی مصالح می‌کنند، به یقین تبلور عین نورانیت افکار و اندیشه‌های امام(ره) را از خود ساطع می‌کنند.

وی افزود: یقینا این افراد و جریان‌ها، پیروان راستین راه و اندیشه‌های امام(ره) هستند. هرچند که دوره فتنه وضعیت را به گونه‌ای رقم‌ زده است که تشخیص حق از باطل بسیار سخت شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet