روز مجلس
1389/03/12 11:28:00
سرویس فرهنگی
نماینده لامرد خواستار شد:

نشر اندیشه‌های امام در کتاب‌های درسی

**نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی خواستار نشر افکار و اندیشه های امام(ره) به شکل بسیار ظریف و هوشمندانه در کتاب های درسی دانش آموزان شد.

"محمدعلی حیاتی" درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که اندیشه‌های امام راحل  باید به چه نحوی منتشر شود که ضمن جامع و کامل بودن بتواند نسل جوان ما را بیشتر با اندیشه‌های ایشان آشنا نماید، گفت: طبیعی است برای نشر افکار امام یک راهکارهایی باید متناسب با ذوق مخاطبین شناسایی و منتشر شود، به خصوص برای جوانانی که در زمان حیات حضرت امام نبودند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه انتخاب این راهکار می تواند به اشکال مختلفی همچون در غالب فیلم ها و نمایش ها صورت گیرد، خاطرنشان کرد: این فلیم ها و نمایش ها باید به نحوی تهیه و پخش شود که بتواند برای نسل جوان جذابیت داشته باشد.
وی براین اساس خواستار نشر افکار امام به شکل بسیار ظریف و هوشمندانه در کتاب های درسی دانش آموزش شد و اظهارکرد: نشر اندیشه ها برای تاثیرگذاری بیشتر نباید به شکل تابلو و مستقیم باشد چون ممکن است جوانان به دلیل عدم آشنایی کامل با امام به این موضوع بی رغبتی نشان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet