هدر موبایل
1389/03/12 11:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده با اشاره به حمله صهیونیست‌ها به کاروان آزادی:

جهان اسلام و ملت های آزاده عکس العمل مناسبی در این خصوص خواهند داشت

**عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان این که رژیم صهیونیستی باید تاوان حمله خبیثانه خود به کاروان آزادی را بپردازد، گفت: به طور قطع جهان اسلام و ملت های آزاده عکس العمل مناسبی در این خصوص خواهند داشت.

کاروان آزادی متشکل از 9 کشتی حامل 10 هزار تن کمک غذایی و پزشکی برای مردم تحت محاصره غزه که قرار بود وارد آب‌های غزه شود، بامداد دوشنبه از سوی نیروی دریایی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفت.

این کاروان دریایی شامل 9 کشتی از ترکیه و یونان و کشورهای دیگر و حامل صدها نفر از جمله شماری از نمایندگان پارلمان اروپا، دیپلمات های سابق غربی و گروهی از خبرنگاران و فعالان حقوقی است.

علی آقا زاده در گفت و گو با ایرنا در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی اظهارداشت: تمامی جنایت های رژیم صهیونیستی به خوی ددمنشانه این رژیم غاصب و سابقه جنایتکارانه و عملکرد سیاهش در جهان اسلام و منطقه خاورمیانه بازمی گردد.

وی با بیان این که رژیم صهیونیستی همواره پایگاه مزدوری برای جهان استکبار بوده است، تصریح کرد: این رژیم به عنوان پایگاه شرارت آمریکا در منطقه خاورمیانه محسوب می شود و در راستای جامه عمل پوشانیدن به اهداف خبیثانه اش برخی کشورهای اروپایی را نیز با خود همراه کرده است .

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : تمامی ملت های دنیا می بینند که رژیم سفاک صهیونیستی به چه شکل یک ملت مظلوم را تحت محاصره غیرقانونی قرارمی دهد و مانع از ورود امکانات به غزه می شود.

وی با بیان این که ترکیه عکس العمل مناسبی را در مقابل این اقدام رژیم صهیونیستی از خود نشان داد اظهارداشت: رژیم صهیونیستی قطعا تاوان این حمله خبیثانه خود را به کاروان آزادی خواهد پرداخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet