شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 11:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مرندی:

رژیم صهونیستی برای فراتر بردن مرزهایش هر جنایتی مرتکب می‌شود

**سید علیرضا مرندی با اشاره به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به ناوگان آزادی غزه، با بیان این‌که انتظار ما از رژیم غاصب صهیونیستی با توجه به جنایات انجام داده در غزه و لبنان همین بوده است، گفت: روش ددمنش اسرائیل هدین است و اگر غفلت مسلمانان و جهان ادامه‌یابد، این رژیم برای فراتر بردن مرزهایش هر جنایتی مرتکب می‌شود.

نماینده‌ی مردم تهران در مجلس در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به حمایت آمریکا از اسراییل و جنایاتش ،افزود: این حمایت به دلیل مخالفت با اسلام و مسلمانان است.

وی با اعلام هشدار نسبت به فرو رفتن کشورهای اسلامی در خواب غفلت، اظهار داشت:‌اگر جمهوری اسلامی نقش جدی‌تری ایفا نکند، این‌که دیگر کشورهای اسلامی کاری کنند، امری بعید است.

وی خواهان حداکثر مشارکت در مقابل این اقدام یا اقدامات مشابه رژیم صهیونیستی شد و تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد که واکنش جهان و آمریکا در کوتاه مدت تغییری کند و در این زمینه فرق نمی‌کند که آقای بوش رئیس جمهور باشد، یا آقای اوباما، چرا که اگر چه ممکن است این افراد با هم تفاوت‌هایی داشته باشند، اما بی‌تردید آنچه ته ذهن همه‌ی آنهاست، اسلام زدایی و مبارزه با اسلام است.

مرندی لزوم برخورد فعال‌تر درمواردی همچون برخورد با حجاب در اروپا و توهین به مقام شامخ پیامبر اسلام (ص) و ... را که ازسوی آمریکا، اسراییل و دوستان آنها در جهان انجام می‌شود، را یادآور شد و گفت: آنها هر بار مسلمانان را تست می‌کنند و باز یک قدم به جلو می‌آیند، لذا دنیای اسلام باید هوشیارتر شود.

گفت: وظیفه‌ی کشور ما در بیدار کردن بقیه کشورهای اسلامی سنگین تر است و برخورد ریشه‌ای و مستمر با این گونه اقدامات که یک روز به صورت کشتار، یک روز به صورت توهین در قالب یک کاریکاتور و ..... جلوه می‌ک ند، ضروری است.

وی با تاکید بر ضرورت فعال‌تر شدن دنیای اسلام در قبال این گونه اقدامات: اخراج سفرهای رژیم صهیونیستی از کشورهای آزادیخواه و اعزام کشتی‌های بیشتر برای کمک به مردم غزه را از جمله اقداماتی دانست که آثار مثبت خود را خواهد گذاشت و افزود: اینها حداقل اقداماتی است که کشورهای اسلامی باید علیه اقدامات جنایتکارانه اسراییل انجام دهند.

به گفته‌ی وی، آنها کارشان به جایی رسیده که وقتی دولت ترکیه سیر اسراییل را احضار می‌کند، حتی سفیر حاضر نشده به وزارت خارجه‌ی ترکیه برود. نماینده‌ی تهران تصریح کرد: هر چه کشورهای اسلامی کوتاه بیایند،آنها گستاخ‌تر می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet