آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یحیی‌زاده:

برگزاری نمایشگاه یکی از بهترین ابزارهای توسعه صنعت است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تفت و میبد گفت: برگزاری نمایشگاه بهترین ابزار توسعه و رونق صنعت، اقتصاد، تولید و معرفی تنوع کاری تولیدگران است.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 10:55

حجت الاسلام یحیی زاده در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه ملی صنعت سرامیک در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب، افزود: یکی از بهترین ابزار برای صنعت و توسعه کشور برگزاری نمایشگاه است که متاسفانه سالهاست، درکشور ما مورد غفلت قرار گرفته است.

وی از راهکارهای توسعه صنعت کاشی در میبد را تنوع در تولید محصولات عنوان کرد و افزود: شرکت‌های فعال در این زمینه نباید بازاریابی خارجی را از دست بدهند و باید شیوه‌هایی را به کار گیرند که قیمت تمام شده شان کمتر از میزان فعلی باشد.

یحیی زاده درمورد منطقه ویژه کاشی در میبد، گفت: منطقه ویژه طبق قانون باید در دولت مصوب شود که در آستانه تصویب در دولت است و کار پرونده‌اش کامل شده است.

بنابراین گزارش، معاون پشتیبانی استاندار یزد نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه در ارزیابی خود کیفیت و بازدید از نمایشگاه را مناسب عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که این نمایشگاه در سال‌های آینده هم استمرار داشته و رونق صنعت کاشی و سرامیک را به دنبال داشته باشد.

عباسعلی رضایی اظهار داشت: امروز شاهد رشد و توسعه این صنعت هستیم و امیدواریم در صنایع جنبی این صنعت، از جمله بخش‌های نرم‌افزاری و طراحی نیز بتوانیم موفق باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000