خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/12 12:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذاکر:

نماز جمعه این هفته نماد یکپارچگی ملت ایران خواهد بود

**نماینده مردم ارومیه گفت: اگر چه برخی همچنان سعی می‌کنند وحدت ملت را بر هم بزنند ولی نماز جمعه این هفته تهران نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران خواهد بود.

حجت‌الاسلام سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری نماز جمعه این هفته تهران در حرم مطهر امام راحل گفت: برگزاری این نماز جمعه این هفته تهران آن هم به امامت رهبر معظم انقلاب فرصت خوبی برای مردم است تا از آن در جهت افزایش مشارکت و وحدت ملی استفاده کنند.

وی در این باره افزود: این فرصت، فرصتی بی‌نظیر و پرفایده است که می‌تواند با حضور پرشور ملت در جهت ادامه سیاست‌ها و راه امام راحل باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: حضور مردم در مرقد امام آزمونی الهی برای افرادی که مرید مبنای امام در حکومت‌داری هستند، می‌باشد و آنها با حضور خود در این مراسم پر شکوه می‌توانند از امتحان بزرگ دیگری سربلند بیرون بیایند.

ذاکر ادامه داد: حضور پرشکوه مردم در نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر انقلاب اسلامی نشان‌دهنده اوج‌گیری نظام به اوج قله‌های مشارکت ملی خواهد بود البته حضورشخصیت‌ها از جناح‌های مختلف سیاسی نیز می‌تواند نشانه خوبی از وحدت باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نماز جمعه این هفته تهران فرصت مناسبی برای آن دسته از افرادی که کدورت‌هایی در دل دارند، است؛ اگر چه برخی همچنان سعی می‌کنند وحدت ملت را بر هم بزنند ولی نماز جمعه این هفته تهران نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران خواهد بود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس اظهار داشت: اگر چه برخی خواص در فتنه اخیر مردود شدند ولی نماز جمعه این هفته فرصت خوبی برای بازگشت آنها به خیل عظیم ملت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet