روز مجلس
1389/03/12 12:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی:

صهیونیستها با حمایت آمریکا جنایت می‌کنند

**رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه صهیونیست ها با اطمینان از این موضوع که هیچ محکومیت بین المللی در سازمان ملل در قبال این حمله وحشیانه خود به دلیل حق وتوی آمریکا نخواهند داشت، دست به اقدامات تروریستی می زنند.

غلامرضا کرمی رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه به ساکنان غزه و اهداف این رژیم علیرغم آگاهی از این موضوع که افکار عمومی و اجماع جهانی علیه این اقدام تروریستی آنان جبهه خواهد گرفت، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی همواره به دنبال این بود که خشونت خود را به هر کس که بر خلاف نظرات و عقایدشان وارد صحنه شود به نوعی نشان دهد.

وی افزود: صهیونیست ها با اطمینان از این موضوع که هیچ محکومیت بین المللی در سازمان ملل در قبال این حمله وحشیانه خود به دلیل حق وتوی آمریکا نخواهند داشت دست به چنین اقدامی زدند.

کرمی با بیان اینکه محکومیت از سوی جهانیان برای رژیم صهیونیستی به دنبال عملیات های تروریستی مثل این اقدام اخیر برایشان معنا و مفهومی ندارد، تاکید کرد: این رژیم در آدم کشی و نسل کشی سابقه ای بیش از 60 سال دارد و دنیا را هم آزموده اند که نسبت به جنایاتشان چندان حساس نبوده و واکنشی قوی نشان نمی دهند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی گفت: لابی صهیونیستی مانع از انتشار اخبار جنایات این رژیم به جهانیان است.

وی همچنین علت دیگر این اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی را جلوگیری از جلب احساسات و عواطف انسانها و ملت ها نسبت به مردم غزه عنوان کرد.

نماینده کرمان گفت : دوره کنونی مانند 60 سال پیش نیست، ممکن است دولت ها اطلاع رسانی ها را کم کنند و نگذارند که اخبار جنایت صهیونیست ها به خوبی به اطلاع مردم دنیا برسد، اما فضای جهانی اکنون به گونه ای است که این اخبار به روش های مختلف به گوش جهانیان می رسد و مردم جهان از این اقدامات شرم آور صهیونیست ها مطلع شدند و در جریان آن قرار گرفتند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس تصریح کرد: با این جنایت صهیونیست ها مظلومیت مردم غزه بیش از گذشته به جهانیان ثابت شد و بر جمعیت حامیان این مردم مظلوم قطعا افزوده خواهد شد.

کرمی در خصوص اقدامات و واکنش های سازمان های بین المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی در قبال این جنایت صهیونیست ها، اظهار داشت: محکوم کردن این جنایات از طرف نهادهای بین المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی و موضع گرفتن و حرکت کردن مردم کشورهای مسلمان علیه صهیونیست ها در فعال کردن جریانات جهانی علیه رژیم صهیونیستی و حامیانش قطعا موثر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet