هدر موبایل
1389/03/12 13:23:00
سرویس سیاسی
نماینده بندرعباس:

امام همه را دربرابر قانون یکسان می‌دانست

**نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی مهمترین اندیشه متعالی حضرت امام خمینی (ره) را روحیه قانونگرایی، استکبار ستیزی و توجه به جایگاه مجلس عنوان کرد.

"مصطفی ذوالقدر" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص جایگاه مجلس و قانونگزاری در اندیشه متعالی حضرت امام خمینی (ره) گفت: حضرت امام(ره) توجه ویژه ای به قانون، قانونگرایی و جایگاه مجلس در راس امور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) به این امر اذعان داشتند که مجلس شورای اسلامی در راس امور است و این موضوع به این دلیل بود که مجلس را برخاسته از میان دل جامعه و مردم می دانستند و همواره تاکید می فرمودند همه در برابر قانون یکسان هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در حال حاضر باید اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) بار دیگر مورد توجه قرار گیرد و بر حفظ جایگاه و شان مجلس تاکید شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حضرت امام خمینی(ره) در بعد خارجی با حمایت از کشور فلسطین و انتخاب روز قدس، میراث گرانقدری را برای ما و جهان اسلام برجای گذاشتند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ظلم ستیزی، نگاه یکسان به همه گروه ها، حمایت از مظلومان و مستضعفان از جمله مواردی بود که حضرت امام خمینی (ره)  بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به آن توجه ویژه ای داشتند.

ذوالقدر تاکید کرد: باید در این برهه از زمان باردیگر اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) مورد بازخوانی قرار گیرد تا گره های موجود رفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet