آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بندرعباس:

امام همه را دربرابر قانون یکسان می‌دانست

سرویس سیاسی
**نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی مهمترین اندیشه متعالی حضرت امام خمینی (ره) را روحیه قانونگرایی، استکبار ستیزی و توجه به جایگاه مجلس عنوان کرد.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 13:23

"مصطفی ذوالقدر" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص جایگاه مجلس و قانونگزاری در اندیشه متعالی حضرت امام خمینی (ره) گفت: حضرت امام(ره) توجه ویژه ای به قانون، قانونگرایی و جایگاه مجلس در راس امور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) به این امر اذعان داشتند که مجلس شورای اسلامی در راس امور است و این موضوع به این دلیل بود که مجلس را برخاسته از میان دل جامعه و مردم می دانستند و همواره تاکید می فرمودند همه در برابر قانون یکسان هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در حال حاضر باید اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) بار دیگر مورد توجه قرار گیرد و بر حفظ جایگاه و شان مجلس تاکید شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حضرت امام خمینی(ره) در بعد خارجی با حمایت از کشور فلسطین و انتخاب روز قدس، میراث گرانقدری را برای ما و جهان اسلام برجای گذاشتند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ظلم ستیزی، نگاه یکسان به همه گروه ها، حمایت از مظلومان و مستضعفان از جمله مواردی بود که حضرت امام خمینی (ره)  بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی به آن توجه ویژه ای داشتند.

ذوالقدر تاکید کرد: باید در این برهه از زمان باردیگر اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) مورد بازخوانی قرار گیرد تا گره های موجود رفع شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000