انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/12 13:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی:

نماز جمعه این هفته همایش استمرار راه امام خواهد بود

**نماینده مردم خمینی شهر گفت: نماز جمعه ۱۴ خرداد امسال قطعا تبدیل به همایش استمرار راه امام خواهد شد.

سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر انقلاب اظهار داشت: تقارن ولادت حضرت زهرا(س) و امام راحل و همچنین تقارن این دو مناسبت با رحلت امام (ره) و عزای عمومی پانزده خرداد و همچنین جنایات اخیر ددمنشانه صهیونیست‌ها در حمله به کاروان آزادی و همچنین تحرکات برخی از سران فتنه که به دستور اربابان آمریکایی خود قصد انجام برخی اقدامات را دارند ایجاب می‌کند که نماز جمعه استثنایی 14 خرداد امثال با حضور هوشمند و یکپارچه امت اسلامی ایران برگزار شود.

وی با بیان اینکه ملت ایران قطعا حضوری گسترده‌ای در نماز جمعه 14 خرداد امثال را خواهند داشت ادامه داد: از بابت حضور مردم هیچ مشکلی نیست و من تنها نگران تمهیدات به کار گرفته شده از سوی تولیت حضرت امام(ره) و وزارت کشور و شهرداری هستم، چرا که ممکن است تمهیدات به کار گرفته شده نتواند جوابگوی جمعیت عاشقی باشد که از سراسر کشور به سمت حرم حضرت امام(ره) حرکت کرده‌اند.

ابطحی با بیان اینکه به نظر من در مراسم امثال بیش از 2 میلیون نفر شرکت می‌کنند گفت: قطعا 14 خرداد امسال یادآور خاطره تشییع باشکوه پیکر حضرت امام(ره) خواهد بود.

نماینده مردم خمینی‌شهر خاطرنشان کرد: نماز جمعه 14 خرداد امسال قطعا تبدیل به همایشی برای تحکیم راه امام خواهد شد و قدرت ایران را به استکبار و مزدوران داخلی آنها و همچنین شیوخ منطقه نشان خواهد داد.

وی با تاکید بر حضور تمام گروه‌های سیاسی در مراسم 14 خرداد امسال اظهار داشت: گروه‌های سیاسی که داعیه آزادی بخشی به مردم و ادعای پیروی از خط امام(ره) را دارند و نمی‌خواهند که خود را جزو صفوف معاندین قرار دهند باید ضمن شرکت در مراسم امسال آحاد ملت را هم به شرکت در این مراسم دعوت کنند.

ابطحی در این رابطه ادامه داد: در جریان حوادث اخیر عده‌ای صف خود را از مردم جدا کردند که امیدوارم این افراد به پاس رشادت‌‌ها و تلاش‌های حضرت امام(ره) به خطاهای خود اعتراف کنند و به سیل خروشان ملت بپیوندند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet