شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 13:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

تجدید بیعت با آرمان‌های امام و رهبری در روز جمعه اثبات آگاهی ملت است

**نماینده مردم تهران با اشاره به اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر انقلاب، گفت: ملت ایران روز جمعه بار دیگر با آرمان‌های امام و رهبری تجدید بیعت کرده و با این تجدید بیعت آگاهی خود را اثبات خواهند کرد.

زهره الهیان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب گفت: نماز جمعه این هفته از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ در واقع حضور رهبر انقلاب در حرم امام(ره) و بیانات ایشان در خطبه‌های نماز جمعه می‌تواند برای مردم رهنمودی چاره‌ساز باشد.

وی افزود: مردم هم‌اکنون از شهرهای مختلف مشتاقانه در حال حرکت به سمت تهران هستند این در حالی است که برخی فتنه‌گران قصد داشتند با مصادره بیت امام(ره) به نفع خود و انحصار شخصیت امام راحل در جهت اهداف شخصی گام بردارند.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: فتنه‌گران در شعارهای انتخاباتی خود از مسائلی سخن گفتند که اساسا با شعارها و راه امام تناقض جدی داشت لذا امروز مردم با گذشت زمان متوجه عوام فریبی آنها شده‌اند.

الهیان با بیان اینکه مردم کاملا از جریان فتنه فاصله گرفته‌اند، اضافه کرد: ملت روز جمعه بار دیگر با آرمان‌های امام و رهبر تجدید بیعت کرده و با این تجدید بیعت آگاهی خود را اثبات خواهند کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم سرافراز ایران اسلامی روز جمعه با تجدید بیعت با رهبری، پیمان خود را با امام راحل محکم‌تر از گذشته خواهند کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی اضافه کرد: تجدید بیعت مردم با امام و رهبری در شرایطی که به سالگرد حماسه شکوهمند و تاریخی 22 خرداد نزدیک می‌شویم، پاسخ محکمی به فتنه‌گران خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet