هدر موبایل
1389/03/12 16:46:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم تهران در مجلس:

اندیشه‌های امام(ره) منشاء تحولات بزرگی در داخل و خارج شد

**نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مهمترین تحول و دستاورد انقلاب اسلامی زیر و رو کردن تمامی مبنای فکری، اعتقادی، سیاسی، اقتصادی در کشور بود.

علیرضا مرندی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص تاثیر اندیشه های متعالی حضرت امام (ره) در داخل و کشور گفت: اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) تحولی بزرگ هم در داخل و خارج ایجاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سال های قبل از انقلاب اندک شهروندان آمریکایی و اروپایی ایران را می شناختند؛ اما اندیشه های امام خمینی (ره) موجب شد تا ایران صاحب جایگاه خاص در دنیا شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اندیشه های امام خمینی (ره) موجب شد تا جایگاه ایران در ردیف مشخص و بارزش قرار گیرد و کشورهای دیگر به روی ایران حساب ویژه ای بنمایند.

وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حلم و بردباری و تحمل حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: امام (ره) به ما نشان داد می توان با تحمل، بردباری و صبر با استکبار و استبداد به مبارزه پرداخت.

وی در ادامه افزود: مسئولان باید سعی کنند با الگوبرداری از این خصیصه ویژه حضرت امام خمینی (ره) در زمینه آزادی بیان، قلم تحملشان را بالا ببرند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: انتقاد موجب ارتقا در بینش، عقیده و رفتار خواهد داشت؛ بنابراین می‌توان از این نظر به خوبی استفاده کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet