روز مجلس
1389/03/12 17:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری با اشاره به نماز جمعه 14 خرداد:

این حضور می‌تواند وحدت و یکپارچگی ملت را نشان دهد

**یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نماز جمعه ۱۴ خرداد، گفت: این حضور می‌تواند وحدت، یکپارچگی و وفاداری ملت به ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب و پایداری ملت را نشان دهد.

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که با فارس گفت‌وگو می‌کرد، با اشاره به تفرقه‌افکنی سایت‌های خارجی و نیز تبلیغات رسانه‌ای این سایت‌ها برای ایجاد فتنه و تفرقه بین مردم ایران، حضور گسترده ملت در نماز جمعه 14 خرداد را برای خنثی‌سازی این موضوع بسیار مؤثر دانست و اظهار داشت: حضور گسترده و همه جانبه ملت از سراسر کشور به خصوص مردم تهران در سالگرد مراسم حضرت‌امام (ره) در 14 خرداد به ویژه امسال که با روز جمعه مصادف شده است و نماز نیز به امامت رهبر انقلاب اقامه خواهد شد، این حضور را از چند بعد می‌توان بررسی کرد.

وی افزود: این حضور می‌تواند وحدت، یکپارچگی و وفاداری ملت به ولی امر مسلمین و رهبر انقلاب و پایداری ملت را نشان دهد.

کوثری در ادامه یادآور شد: حضور گسترده ملت باعث ناامید و خشمگین شدن دشمنان می‌شود.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین این را هم اضافه کرد که ملت با حضور گسترده خود مشت محکمی را بر دهان یاوه‌گویان و استکبار جهانی خواهند زد.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خاتمه توضیح داد: حضور ملت در نماز عبادی - سیاسی جمعه باید با حرکت منسجمی در جهت و راستای محکوم کردن حرکت ددمنشانه تکاوران دریایی صهیونیست‌ها علیه کاروان آزادی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet